Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kockás nadrághoz milyen felső...

Kockás nadrághoz milyen felső illik?

Figyelt kérdés
Rátaláltam egy régebbi nadrágomra, amit eddig nem igazán hordtam, mert nem tudtam mihez felvenni. A nadrág ilyen: [link] csak a színe más- fehér helyett a kockák zöldesszürkék (+ a fekete). Milyen felsők illenek hozzá? egy egyszínű atléta illene hozzá? Ilyen fazonú: [link] lazacrózsaszín színű jói lenne, vagy hülyén nézne ki?
2010. júl. 8. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Amit belinkeltél atlétát az illik hozzá, meg egy egyszerű póló is.Legjobb az lenne szerintem, ha olyat színű felsőt választanál, ami elüt- vagy passzol a nacihoz.Fehéret vagy fekete felsőt már tuti felvehetsz hozzá, a felsőn pedig szerintem valami egyszerű minta legyen. :)
2010. júl. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Például egy rózsaszínű topp, és egy kis csillivili kiegészítő bizsunyaklánc, fülbevaló, karkötő, feketéből, nagyon okés lenne hozzá.
2010. júl. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
oké, köszönöm :)
2010. júl. 8. 19:41
 4/4 anonim ***** válasza:
fekete felső, és valami zöldesszürke kiegészítő
2010. júl. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!