Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy mintás póló vagy egy...

Egy mintás póló vagy egy egyszínű előnyösebb egy férfin?

Figyelt kérdés
Itt mintás alatt ilyesmit értek: bicikli, vicces felirat stb.

2019. máj. 12. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez attól függ, hogy az illető hogy tudja viselni. Igaziból nekem például bejönnek a mintás és a sima pólók is, mert egy mintás például lehet nagyon szórakoztató, vagy ahogy írtad egy vagy több vicces kis felirat/minta is lehet nagyon klassz. Ráadásul nagyon szép férfi pólókat lehet kapni, akár mintás, akár feliratos, akár sima. Szóval szerintem érdemes kipróbálni az összeset, mert lehet minden fajta előnyös. (Érdemes benézni a Croppba, a New Yorkerbe vagy a H&M-be, C&A-ba ilyesmi pólók miatt.)
2019. máj. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát azért ez sok mindentől függ,testalkattól is pl,mert azért egy ducibb srácon nem feltétlen mutatnak jól a nagy minták és feliratok.Na meg a stílusodtól is függ,egy komoly srácnak nem állnak jól.
2019. máj. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindkettő. Ennyi alapján nem lehet mit mondani. Nem mindegy mi a minta, mekkora, milyen a színvilága.

Egyedül a vicces feliratokról van véleményem, az esetek javában suttyóságok vannak a férfi pólókon, ami nőként taszító.

2019. máj. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!