Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért vannak tele a boltok...

Miért vannak tele a boltok ezekkel a magasított talpú NŐI sportcipőkkel, miközben a férfiak nem hordhatnak ilyet?

Figyelt kérdés

Tehát felvesz egy nő egy ilyen platformos cipőt, és máris elvárja, hogy neki ezért magasabb pasi is jár.


Persze ha egy férfi venne fel ilyen cipőt akkor lenéznék.


2019. jún. 16. 12:40
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
elég cink, ha valaki képben van az itteni kérdések tartalmával honapokra visszamenőleg is....
2019. jún. 16. 13:06
 12/28 anonim ***** válasza:
13%
Ezek a cipők pont olyanok,mint a photoshop.A magasított talp jobban kiemeli a nők fenekét,kívánatosabb lesz. A baj akkor kezdődik,amikor le kell venni...
2019. jún. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
85%

Magassarkút először a férfiak hordtak. A nők csak később.


Amugy meg a rinyalas a legkevésbé férfias dolog. Hisztisebbek vagytok mint egy tucat menstrualo no együttvéve.

2019. jún. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
haha, nekem is valami olyasmi miatt kellene a magas talpu cipő, mint a középkori férfiaknak.....hogy ne süllyedjek el a sárban.
2019. jún. 16. 13:12
 15/28 anonim ***** válasza:
28%

"Nem azon a 4 cm-en fog múlni, hogy álmaid nője beléd szeret-e."


Ez egyébként egy gyakran felhozott érv, nem mindig magassággal, hanem bármilyen tetszőleges tulajdonsággal kapcsolatban: nem azon fog múlni, hogy beléd szeret-e álmaid nője, hogy [kopasz vagy-e/borostás vagy-e/stb].

Hát, talán valóban nem ezen múlna, hogy amúgy adna esélyt a megismerkedésre. Az viszont rohadtul ilyen dolgokon múlik, hogy egyáltalán az ember tovább jut-e egy "szia, meginnál velem egy kávét valamikor?"-nál.

2019. jún. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
hogy = ha
2019. jún. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

a magabiztosság is csak egy felszines tulajdonság


ugyhogy amelyik nőnek ez kell, ugyanugy felszines.

2019. jún. 16. 13:14
 18/28 anonim ***** válasza:
95%

#11, olyan memóriám van, mint egy számítógépnek. Emiatt van benne egy csomó lényeges és teljesen lényegtelen infó. Mindenkire emlékszem, akivel valaha találkoztam és szinte mindenre, amit valaha hallottam, vagy olvastam. A platform cipős kérdésbe is beleakadtam- tehát emlékszem.

Szerintem vegyél fel valami rendes cipőt és barátkozz meg magaddal.

2019. jún. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

"Persze ha egy férfi venne fel ilyen cipőt akkor lenéznék."

Téged ígyis-úgyis.

2019. jún. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
94%
Nem vagy képes elfogadni magadat,ezért mástól várod a visszaigazolást,hogy jó pasi vagy.Ezen dolgozz,ne a magasságodon görcsölj.A barátnő partner,nem messiás.
2019. jún. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!