Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért vannak tele a boltok...

Miért vannak tele a boltok ezekkel a magasított talpú NŐI sportcipőkkel, miközben a férfiak nem hordhatnak ilyet?

Figyelt kérdés

Tehát felvesz egy nő egy ilyen platformos cipőt, és máris elvárja, hogy neki ezért magasabb pasi is jár.


Persze ha egy férfi venne fel ilyen cipőt akkor lenéznék.


2019. jún. 16. 12:40
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
ezt sok nőnek kellene megmagyarázni, hogy a pasi nem fogja megoldani az életüket mert egy partner
2019. jún. 16. 13:38
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Az az ő problémájuk,nem a tied.Mindenkinek egyedül kell megoldania az életét,mások legfeljebb segíthetnek benne.Amúgy bravó,a lényeg az első két mondatom volt,azokat ügyesen átugrottad.Ennyit tudtam segíteni.Szia!
2019. jún. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Az enyhen magasitott talpu, egy kis sarokkal rendelkezo cipok szerintem sokkal jobban allnak a ferfiakon is, mint a papirtalpu tornacipok. A klasszikus, elegans ferfi cipoknek mindnek van sarka.

Nem tudom honnan veszitek amugy, hogy lenezik a kulsejukkel foglalkozo ferfiakat. :) Barcsak mindenki sok gondot forditana ra. Az apainknal talan ciki volt ez a hozzaallas, de ma mar szerintem ez az alap.

2019. jún. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
jo ketszinu ez a nő
2019. jún. 16. 14:55
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél veszkó csizmát, annak van sarka.
2019. jún. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező, ha most nőnél hirtelen 5 centit, akkor is ugyanaz maradna a természeted, ami az eddigi kommentjeid alapján nagyon gáz. A magasságodon nem tudsz segíteni és sírsz miatta, a természeteden tudnál, de gondolom, nem akarsz.
2019. jún. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

ha jol neznek ki akkor eleve kedvesek lennenek velem a nok es onnan nem nehez elrontani


de amikor eleve hatranybol indul az ember es meg azert is egy csomot kell dolgoznia h egyáltalán szoba alljanak vele


na az sok

2019. jún. 16. 16:27
 28/28 anonim ***** válasza:
Kérdező, hidd el, nem a kinézeted miatt kerülnek a nők, hanem az irritáló és arrogáns természeted miatt.
2019. jún. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!