Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek utcai és otthoni...

Nektek utcai és otthoni ruhából ugyanannyi van?

Figyelt kérdés
Zokni,póló,nadrág... Meg ami van még.

2019. jún. 17. 20:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Utcaiból több van. Utcára nem hordom több napig ugyanazt otthonra meg simán.
2019. jún. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ha az utcai elhasználódik, hordhatatlanná lesz, megy át az otthoni cuccok közé. közel sincs annyi itthoni holmim, mint kinti. mondjuk ilyen időben a fürdőruha is jó itthonra :D
2019. jún. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát én itthon általában egy hétig ugyan azt hordom. Mondjuk most nem mert meleg van és izzadok napközben. De ha csak otthon ülök és tanulok akkor nem fogom kimosni a toszta ruhát csak azért mert volt már rajtam.
2019. jún. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nadrágból itthoniból több van. Nem tudom hogy hogyan, mert igazából konkrétan itthonra sosem veszek ruhát, de mégis rengeteg jó állapotú nadrágom van, amiket már nem tudom honnan szereztem. :D A lényeg az, hogy összegyűlt jó pár. Rövid nadrágok, melegítőnadrágok.


Viszont minden másból több utcai van.

2019. jún. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Kintiből több van
2019. jún. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Elég sok itthoni pulcsim van, jórésze leselejtezett, meg van amit kaptam innen onnan, de emberek közé nem venném fel. Nadrágjaim kb ugyanannyi, csak az egyik kategóriában farmerek a másikban meg melegítő és leggings.

Nyári ruhám meg rövid cuccaim lényegesen több olyan van, amit utcára hordok. Kb 2 itthoni rövid gatyám van, meg a pólók szintén az utcaiból maradt válogatás.

Kabát szintén utcai a több. (Van 3 olyan kabátom (1 téli meg 2 átmeneti) amit csak itthon hordok vagy ha kimegyek kutyát sétáltatni az erdőbe).

Fehérnemű kb azonos számú. Zoknit nem nagyon válogatom ez alapján szét. Ha hideg van itthon bundás bolyhos borzalmas vastag zoknikat horodok, ha megyek valahova kb csak feketét. Van egy két színesem is, azokat felváltva, attól függően kilóg-e a cipőből.

2019. jún. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Dehogy. Utcai ruhám sokkal több van. Ennek az oka, hogy otthon több napig viselem ugyanazt. 2 otthoni pulóver, 2 otthoni póló, 2 atléta, 2 melegítőnadrág.
2019. jún. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utcaiból sokkal több van.
2019. jún. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utcai sok van. Itthoni 3-4egyberuha. Télen is azokat hordom itthon. Laza lenge ruhak.
2019. jún. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Pólóból, zokniból, ilyesmikből nincs külön.

Nadrágból kb ugyanannyi, "kimenős" meg otthoni nadrágnak is 3-4 darabot tartok.

2019. jún. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!