Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Diákmunkás állásinterúra is...

Diákmunkás állásinterúra is ajánlott kiöltözni?

Figyelt kérdés

Igaz, hogy egy bankba megyek, de ebben a kánikulában is ingben, hosszúnadrágban érdemesebb menni?


F


2019. jún. 25. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, átlagban az ott dolgozókhoz hasonlót vegyél fel.


Szal ha kabinos leszel, akkor fehér galléros+fürdő nadrág megfelel.


Ha bankba, én valami inget vennék. De nem fehéret, mert az ilyen érettségizős.... és nem rövidujjút. Ha felhajtod az oké, de legyen rendes ing.

2019. jún. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
45%

hulyeseg. en nyari terd fole ero ruhaban mentem el.

L

2019. jún. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
8%
Természetesen hosszú nadrág és ing a minimum egy állásinterjún. A zakó talán a melegre tekintettel elhagyható. Azt, hogy megfordult a fejedben, hogy rövidgatyában és pólóban jelenj meg, a feltehetőleg fiatal korod miatt lehet.
2019. jún. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen illik hasonlóan öltözni mint az adott helyen dolgozók. Azt amúgy megnézném ahogy a kérdést feltevő fiatalember belibben egy nyáriruhában :D Ha jót nem is, de mindenképpen mély benyomást keltene.
2019. jún. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Annó amikor én mentem egy gyárba mint Junior Quality mérnök az elbeszélgetésemre, én kerek perec megkérdeztem őket előtte telefonban, hogy megkívánja-e az elbeszélgetés a kiöltözést. Mondták hogy "jaa dehogyis...öltöny semmiképp nem szükséges". Vászonnandrág + ingbe mentem egyébként.


Úgyhogy mint azt előttem is írták, öltöny talán túlzás. De egy nemfarmer + hosszúújjú ing + szebb cipő kombó alá ne add semmiképp. Mert aki veled beszélgetni fog, az is ki lesz öltözve valamennyire. Ráadásul hidd el, sokkal komolyabbnak fogsz tűnni egy valamirevaló szettben :)

Fehér inggel nincs gond. Aki szerint ballagós hatást kelt, az hülye. Ha rövidujjú, nem tűröd be, két számmal nagyobb és felveszel hozzá egy köldökig kötött nyakkendőt, akkor tényleg ballagásos.

De egy hosszú ujjú (nem feliratos, nem zsebes, nem tűzmintás) fehér ing egyébként az szinte mindenhez megy, nagyon jól kombinálható. Egy jól megválasztott fehér ing a megfelelő méretben, BETŰRVE kimondottan menő. Egy laza ujjfeltűréssel mégmenőbb.

2019. jún. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Végül sötét hosszú nadrág és hosszú ujjú ing kombóban mentem, persze így is jól leizzadtam, hát még ha zakóba mentem volna..
2019. jún. 26. 17:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért ha felveszel egy pólót abban nem izzadsz?
2019. jún. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem
2019. jún. 26. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!