Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Idén a tangás fürdőruha a divat?

Idén a tangás fürdőruha a divat?

Figyelt kérdés

Korábban is elvétve láttam egy-egy nőn, de idén ha eddig strandon voltam, mindig csomó nőn láttam tangát. Nemcsak a szuperfeszes 20 évesen, de 35-40 éves anyákon is, ovis, kisiskolás gyerekkel. Hétvégén ahol voltam, majdnem minden harmadik-negyedik nőn tanga volt.

Ez az új divat, vagy csak én voltam rossz strandokon?


2019. júl. 1. 09:40
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Igen, ez most nagyon népszerű lett. :) Nekem is tetszik, csak sajnos nem vagyok ennyire bevállalós. Ehez eléggé oda kell figyelni, hogy odalent a szőrtelenítés jól meglegyen csinálva, mert pl a korombéli 20 éves fiataloknál elég cikinek számít, ha kikandikál a szőr vagy pöttyös végig a bikinivonal, fenék meg a comb a borotválkozástól. Mármint nem én tartom cikinek, hanem a korosztály él ebben a hitben, hogy egy nőnek csupasznak-simának kell lenni mindenhol. Tisztelet a kivételnek!!!
2019. júl. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Amerre én jártam, ott nem igazán láttam senkit sem tangában. Vagyis nem láttam többet, mint az eddigi években. A legtöbben normális bugyi fazonút hordanak. Nem nagyisat, de nem is tanga. Tangát mindig csak 1-2 nőn látok. És inkább időseken. Nem a fiatalokon.
2019. júl. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy te merre jársz, de én eddig két külön strandon voltam és nem találkoztam ezzel a jelenséggel. Csak nehogy elvétve, egy-két nőn láttam tangás fürdőruhát.
2019. júl. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jav.: nagyon elvétve
2019. júl. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Egyértelműen nagyobb divat most, mint mondjuk öt-tíz évvel ezelőtt, elég sok nőn látni tangás, meg brazil tangás fürdőruhát.

Úgy látom egyébként, hogy a hagyományos értelemben vett tangás bikini főleg az "idősebb" korosztályra jellemző (negyventől felfelé), a fiatalabbak is felveszik, de az ő körükben a brazil fazon népszerűbb.

2019. júl. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%

Nem ez nem divat , csupán egyre több az izléstelen, alja másokra tekintettel nem gondoló paraszt!


F

2019. júl. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is több strandolón láttam idén. Egyáltalán nem zavar. Sőt...!
2019. júl. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Általános trend lett de ezerféle variációval. Például valaki a tangára plusz egy ugyanolyan minit húz rá és úgy van miniszoknyával, vagy strandkendőt és leveszi amikor kedve van de egyberészesben is láttam a lányokon így vagy csak úgy.

A régi szokványos egyszerű fazonokból nem látok már de akad még az is.

2019. júl. 25. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is egyre többet látok, hála a tervezőnek :) sajnos a monokini viszont egyre kevesebb. A leggázabbak viszont a lassan bokáigérő hosszúgatyás pasik. Ők nem strandolnak csak az agyukat játsszák.
2020. nov. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!