Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 20 év alattiak, mi a kedvenc...

20 év alattiak, mi a kedvenc és a legutáltabb trendetek?

Figyelt kérdés
Mi az ami szerintetek hülyén néz ki egy lányon vagy fiún, és mi az ami kifejezetten tetszik nektek? Leginkább a mai divat/trendek közül.
2019. júl. 1. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:
55%

Nem tudom mennyire trend, de: telen bokaig felhajtott nadrag, barkin gaz.

Mom jeans, boyfriend jeans szinten. Ja, meg ezek a harang szabasu boka fole ero nadragok magasitott derekkal csajokon... bbbrrr!!!

Cipobol a bumszli nagy sportcipok.

2019. júl. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%

A magasdereku nadrágok olyan lànyokon, akiknek egyàltalàn nem áll jól, mert vagy túlsúlyosak vagy alaktalanok és nevetségesen néznek ki.


A bő, lábszàrközépig érő nadrágok sem tetszenek.

A hosszú mintás feltűnő zoknik, nagy ormótlan , bumszli cipővel.

Ennél màr csak az a jobb, amikor csinos szoknyàhoz vesznek fel ilyen ormótlan cipőt.

Aztàn az óriása csattok, amik a lànyok fél fejét eltakarjàk.

A bandás, feliratos polók hordása, úgy hogy az illetőnek köze nincs a felirathoz vagy bandához.

2019. júl. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%

Srácok/lányok. Ami nektek nem jön be az nem egyenlő azzal, hogy baromi rosszul néz ki. Nem 90-es években vagyunk. Ha ilyen sokan így hordozgatják akkor nem velük van a baj, hanem esetleg veletek. Ez a trend 2019-ben el kell fogadni.


Egyébként ami legtöbbünknek tetszik beleértve nekem is: super-skinny nadrág, bokánál felhajtott, fehér póló. Fiúknál természetesen. Ami számomra nem jön már be az a slim illetve straight méret a nadrágnál. Kezd kicsit kikopni a divatból.

2019. júl. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul vagyok azoktól fiataloktól akik 2004-5ös létükre annyira a 90es évek gyermekei szeretnének lenni,és kb még te vagy gáz,hogy nem úgy öltözködsz mint ők.Egyébként sok trend tetszik,nekem az ugly vonal is bejön sneakerek terén pl.
2019. júl. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
Alapjáraton semmi sem néz ki hülyén. Nézőpont és ízlés kérdése. Mindenkinek más az ízlése, a divat meg mindig változik. Ha ezt valaki nem képes felfogni, az elég szomorú. Általában 2 féle ember szólal meg, az egyik, akinek azért nem tetszik valami, mert "ódivatú", a másik, akinek azért, mert "mai sz*r". Lényegében mindkettő csőlátásra vall, az, hogy valami kimegy a divatból, vagy éppen bejön, nem változtatja meg a dolog milyenségét, ergo az emberek véleményét sem kellene. Az emberek véleményét a társadalmi nyomás változtatja meg. Innen jön a mértéktelen elutasítás, és szapulás, amiben egyébként a magyarok verhetetlenek.
2019. júl. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Bár most múltam 20, azért leírom, én mit gondolok. 😅


Tetszik: Magas derekú nadrágok - VÉGRE! Ugyanis végre egy fazon a hatszáz közül, ami végre jól áll, és amit büntetlenül hordhatok.

Holdjáró cipők, retro fazonú napszemüvegek, színes ombre haj, - amit tartós és nagyon rikító verzióban nem tudok elképzelni magamon, de a kimosható változat vagy a paróka a bakancslistámon van.


Nem tetszik: “csöves” fazonú, szándékosan kinyújtott oversize felsők, pulóverek és ugyanilyen bőszabású gatyák nőkön.

Yeezy - Még ha valami szép, formás fazonról lenne szó, mint 2016-ban a Superstar, de olyan ormótlan és formátlan, hogy a mai napig nem jöttem rá, mi olyan menő benne.

Tetőtől talpig (össze nem illő) neon színek - 1-1 darabbal a szettben nincs bajom, de szerintem szörnyű, amikor szándékosan olyan színek kombinálódnak, amik szó szerint bántják a szemet.

Átlátszó táska - Még mindig nem jöttem rá, mi a jó abban, ha boldog-boldogtalan látja, hogy mit tartok benne.

2019. júl. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
33%
Szánalmas: lányok tüdőgatya, 5 évesek méretében lévő kabátkák hordása, fiúkon titokzokni, papucs, tapinaci.
2019. júl. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%

Te meg felállítottál egy egyenlőségjelet a divat és és a saját magad által jónak gondolt dolgok közé. Sokkal jobb vagy, valóban.


„Ami számomra nem jön már be az a slim illetve straight méret a nadrágnál. Kezd kicsit kikopni a divatból.”

2019. júl. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!