Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhákat érdemes hordani...

Milyen ruhákat érdemes hordani a testesebb FIÚKNAK?

Figyelt kérdés

Rengeteg cikk van, hogyan öltözködjenek a hétköznapokban a molett nők, de fiúknak szóló cikket nem találok. Ha ti tudtok, linkeljetek légyszi.


Én testesebb srác vagyok, közben magas is, ezért elég jól eloszlik rajtam a felesleg. Nem hájasnak látszom, csak nagy darabnak. Szeretek farmert hordani - nyáron rövid, télen hosszú. Kerek nyakú pólóim vannak - nem testhez simuló. Cipőmániás vagyok, a kedvencem a New Balance.

Illetve szeretem a mellényeket. Azért hordok mellényt (farmermellény), mert takar, slankít. Van fehér farmer mellényem is, imádom, vékonyabbnak látszom benne.


Ti milyen öltözködési tanácsokat adnátok a testesebb srácoknak?


Szeretném, ha normális válaszok jönnének. Nem kéne senkit megbántani. Köszi.



2019. júl. 6. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem javasoltak a bő cuccok, mivel még nagyobbnak fog tűnni az illető.

A testhez álló darabokat is kerülni kell.

Lábat ne vágjunk el rossz helyen rövidnádraggal. Igyekezzünk optikailag csalni. Legyen rendes short, ne térd alá érő... Így még magasabbnak és arányosabbnak fogunk tűnni.

Széltében csíkos minták a felsőn is optikailag előnytelenek.

Hirtelen ennyi jutott eszembe.

2019. júl. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem olyan ruhákra van szüksége, amik a hangsúlyt a felső testre terelik.


A kerek nyakú felsőkről mondjuk áttérhetsz V nyakra.

A keresztbe csík jó, ha csak a mell részen van.

[link]

Kontrasztos vállrész vagy epaulet, mellzseb.

[link]

[link]

Válltöméses kabát (zakó, sportzakó).


Ezek olyan dolgok, amik a vállakat és a mellkast építik fel. Legközelebb, ha ruhaboltban jársz, a próbafülkében nézd meg, hogy olyan hatást érnek-e el, mint azt te szeretnéd.

2019. júl. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A rövidnadrág legyen térd felettig érő, igazi rövidnadrág, a legjobb a combközépig vagy a térd felett 10-15 cm-rel végződő. És legyen szűk szárú, amely a comb vonalát követi. A póló viszont ne legyen testhez simuló, lehet kicsit lezserebb, kerek nyakú. Azt kell hangsúlyozni, ami jó, és azt kell takarni, ami kevésbé jó. A testes srácoknak általában bomba jó lábaik vannak, igazi férfias, formás lábak, azokat nyugodtan ki lehet pakolni, lehet hangsúlyozni. A pocit ügyesen lehet takarni, inkább sötétebb tónusú pólókkal. A sötét tónusú pólók azért is állnának nagyon jól Neked, mert egy fehér farmermellénnyel kombinálva remekül mutatnak, klasszul néznél ki bennük.


Amit kerülnöd kell, azok a térd alá érő vagy térdet takaró gatyák, sok testesebb srác ilyenekben mászkál, de ezek még testesebbnek mutatják őket. A legrosszabb, amikor testes srácok háromnegyedes nadrágban (ún. halásznadrágban) nyomják nyáron, ha addig még nem tűnt volna fel senkinek, hogy testesek, a halásznadrág mindenkivel észre fogja ezt vétetni, a lehető legrosszabb helyen vágja el a lábakat és túl sokat takar belőlük.


Neked kb. ilyen szerelést tudnék elképzelni:


[link]


És ne felejtsd el: egy testes srác is öltözhet szexin, csak ügyesen kell megválogatni a ruha-összeállítást!

2019. júl. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!