Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Titeket nem zavarnak a tanga...

Titeket nem zavarnak a tanga szerű fürdőruhát viselő nők?

Figyelt kérdés
A nők egyre nagyobb része hord ilyet.
2019. júl. 7. 10:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Mindenki azt vesz fel amit akar, nem foglalkozok vele. De ha jó sgge van akkor kimondottam támogatom!
2019. júl. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Én nem szeretek a hétköznapokban tangát hordani, nem is egészséges, viszont strandra csak azt hordok. Nem azt a cérnaszál típust, de tangát. És mégcsak nem is divatból, hanem teljesen logikus okból: kisebb “fehér csík” fog maradni utána, ha lebarnulok, mintha az egész fenekem fehér maradna. De kit zavar? Ha férfi vagy, ha nő, ha nem tetszik, nem kell odanézni.
2019. júl. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%

Nő vagyok, de engem csak a löttyedt, narancsbőrös fenekek zavarnak. Mármint ha ezek tangában vannak egyszerűen nem lehet nem odanézni. Ha valakinek formás, feszes popsija van, akkor mutogassa bátran (elvégre biztos sok meló van abban, hogy így nézzen ki), de szerintem egy plöttyedt popsit nem kell mindenki arcába tolni. Mondom ezt úgy, hogy az én fenekem is megereszkedett.

Attól senkinek sem lesz jobb teste, ha tangát húz.

2019. júl. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Engem nőként abszolút nem érdekel.
2019. júl. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
17%
De zavar, egy ízléses kis alsóban is lehet láttatni, nem kell közszemlére tenni mindent nyilvános helyen.
2019. júl. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés nőnek van jó feneke aki hordja is igazból irigylem az önbizalmukat de abszolut nem vonzó az átlagon. Ha csak nincs kerek formás feneke valakinek szerintem hanyagolhatnák mert kínos, persze gondolom azt hiszik az van nekik azért hordják:D
2019. júl. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
11%

De!


Közönséges és izléstelen.

Talán temintettel kéne az ilyen ribizliknek másokra is mert nem mindenki kíváncsi a pitcsájukra!

Max. Otthon vegye fel.


F/41

2019. júl. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavar és nem is ízléstelen.

Rengeteg félét látok a nőkön/lányokon strandon. Kinek mi tetszik és érzi jól magát azt viseli.

Most nagyon divat a miniszoknyás egyberészes, inkább azt látom a csajokon. Csinos.

2019. júl. 25. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne hogy zavarjon? Ha tetszik neki hát hordja.
2019. júl. 26. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

De.kínomban azt se tudom hova nézzek.

N

2019. júl. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!