Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki ha valaki a strandon úgy...

Ciki ha valaki a strandon úgy napozik, hogy betét van a fürdőbugyijában?

Figyelt kérdés

A strandon voltam és láttam egy csajszit,olvasgatott napozott.

Nem lehetett nem észrevenni,hogy a bikini alsójában betét van.A vízbe nyilván nem ment be így, de akkor is,nekem lányként elég bizarr volt,hogy valaki így fekszik kinn annyi ember előtt..


2019. júl. 7. 21:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

10-es vagyok.


Mivel példának hoztam fel így nem gondoltam rá.

2019. júl. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
De az szárnyas betét volt.
2019. júl. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

14:

A kérdező azt nem írta, hogy szárnyas betét volt. De ha az is volt, szerintem az sem egy feldolgozhatatlan látvány, de tényleg meglepő.

2019. júl. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
40%
Nem csiki. Ha kell akkor kell. Már én voltam hasonló esetbe. De rajtam rövid nadrág volt.
2019. júl. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Miért lenne ciki? Sőt, szerintem még tök jó is, h ilyen lazán veszi a dolgot, h nem áll meg az élete a menzesze miatt. Kár, h nagyon kevesen állnak így hozzá. Én sem csinálok belöle ügyet, természetes dolog egy nőnél, nincs ezen mit szégyenkezni. Én pl a betétet sem szoktam rejtegetni, ha megyek cserélni, azokon meg mindi jót mosolygok akik próbálják rejtegetni, mert elég levágós a dolog pl h a táskában kotorászik aztán ökölbe szorított kézzel megy a mosdó felé... :) Amúgy, én is voltam már strandon betéttel, többször is mondjuk én kötöttem egy strandkendőt magamra, de ennek ellenére éppen ki lehetett szúrni, ha valaki nagyon ki akarta. Jah, arról meg nem is beszélve, h a női mosdóban 3-4 szétdobált tampont is láttam, ami szerintem gázabb, minthogy látszik a betét...


Nekem inkább az a furcsa, h lányként bizzarnak tartod a menstruációt... Vagy ha nem a menstruációt, akkor a betétet? Sok fiatal lány tartja annak, pedig egyáltalán nem az. Világviszonylatban sokkal többen használnak betétet, mint tampont tehát annyira mégsem lehet gáz, de persze mindenki döntse el maga. Ahogy azt is, h mit használ vérzésre. Amíg kultúráltan kezeli a dolgot (pl nem megy a vízbe, nem hagyja szét a mocsos betétet stb) addig semmi gáz nincs vele szerintem!

2019. júl. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Igen, amíg kulturáltan használják.

Én is szoktam tamponnal menni strandra, de ügyelek, hogy ne látszondjon a kék cérna.

Ti is voltatok betéttel strandon, de minimum felvettetek hozzá egy rövidnadrágot, strandkendőt.

Van különbség a dolog között.

2019. júl. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ez maximálisan magánügy, hogy ki mit tesz a bugyijába a strandon. Dicsérendő, hogy nem ment be a vízbe szétverezni a medencét meg összeszedni egy jó kis fertőzést.
2019. aug. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!