Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Érzetre mi a különbség egy...

Érzetre mi a különbség egy vastagabb pamut és egy vékony nejlon harisnya között?

Figyelt kérdés
2019. júl. 10. 10:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%

Vastag pamut: pihepuha, kényelmes viselet, jó meleg, és olyan érzés, mintha az ember egész nap otthoni melegítóben lenne, miközben csinos.

Vékony nejlon: a pokol teremtménye, izzaszt, szakad, beleakad mindenbe, dörzsöl, megfő benne a lábam.

Nekem legalábbis.

2019. júl. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2019. júl. 10. 12:13
 3/13 anonim ***** válasza:
92%

Basszus, nekem pont ellentétes a tapasztalatom. Nekem a nejlon nagyon bejön érzésre is, és kinézetre is, szexisebb is. A pamutra nem mondom hogy rossz, de bőven elmarad a nejlontól érzésre.

Én mindig nejlont hordok, és imádom. :)

2019. júl. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszi neked is a választ, csupán azért tettem fel kérdésnek mert sokaktól azt hallottam amit az első válaszoló írt, de most te a második válaszoló pont az ellenkezőjét tapasztalod.


Most már kissé kezdek belezavarodni... :))

2019. júl. 10. 15:14
 5/13 anonim ***** válasza:

#3

Ízlések és pofonok, legalább nem kapkodjuk el egymás elől a harisnyát a boltban. :'D

/1-es/

2019. júl. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
Én is jobban szeretem a nejlont, puha, sima felületű, a pamut meg nekem olyan, mintha egy nyakig érő zokni lenne rajtam, amúgy is utálok zoknit hordani. De barátnőim nagy része inkább a pamutot szereti.
2019. júl. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mi 0% abban, amit írtam?

Számomra tényleg ez a különbség, hogy ne lenne ez hasznos válasz akkor...???

2019. júl. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%
Én férfi léttemre nagyon szeretem hordani télen a harisnyanadrágot, de csak kizárólag vastag pamutot, nekem az iszonyatosan kényelmes, és persze jó meleg is.
2019. júl. 11. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én a 6-os versenyzővel értek egyet, a nejlon sokkal kényelmesebb számomra mint a pamut.


F/41

2019. júl. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
88%

Hát, erről leginkább úgy tudsz választ kapni, ha kipróbálod mindkettőt. Mert teljesen mindegy, h ki mit mond, egyrészt szerintem nem lesz két egyforma vélemény, masrészt, mind különbözőek vagyunk, ezért aztán, ha pl ide mindenki azt írná, h a nylont szereti jobban, viszont neked meg a pamut jönne be inkább, akkor mi van?!


De, h a kerdésre is válaszoljak, én is a nylont szeretem jobban. Nem mindegyik fajtát csak az elasztikusakat. A kreppet, meg az üvegszálast utálom! Én azt szeretem bennük, h lágy szorítással feszül a lábamra. Illetve azt, h olyan érzés harisnyával cipőt hordani, mint ha mezítláb lennék, annak minden kellemetlen vonzata nélkül: nem tapad bele a lábam, nem jön ki/gyűrődik össze a cipőben lévő talpbetét, ahogy veszem le a cipőt. Én pont a pamutot nem szeretem a lábamon még zokniban sem túlzottan, nemhogy harisnyában. Ha már hidegebbre fordul az idő, és vastagabb harisnya kell, akkor is nylont használok.


Bár nem érzés ugyan, viszont esztétikailag is jobb a nylon. A pamut esetleg az első 1-2 használatnál, még annyira nem is gáz, de amikor elkezd kibolyhosodni (már pedig elkezd, olyan pamut harisnyát még nem láttam, ami huzamosabb használat után is szép maradt volna) az valami irtó ronda szerintem.

2019. júl. 13. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!