Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha az osztállyal úgy beszéltük...

Ha az osztállyal úgy beszéltük meg, hogy színes ruhában fogunk keringőzni, nem pedig fehérben, akkor lehet fekete ruhát is felvenni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 10. 16:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
hülyevagy. feket ruha? :O olyan ilyenekre nem szoktak felvenni. fekete ruhába tudod temetésre kell menni. egyébként meg mért nem fehér ruhában táncoltok. az annyira gyönyörű. egyébként ha színes ruhákba táncoltok, akkor lehet a ruha fehér, lila, rózsaszín, piros'bordó, ilyen krémszínű vagy barackszínű. de fekete? inkább ne táncolj és nem rontod el azzal sem a táncot, hogy feketében táncolsz. :S
2010. júl. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
köszi tényleg, mindenkinek
2010. júl. 11. 13:54
 13/18 anonim ***** válasza:
hülyeség..mért rontaná el azzal a táncot ha feketében táncol?? a fekete igenis lehet elegáns és szép.. a szalagavató meg egy fontos dolog az ember életében... szerintem táncolj. a te úgy szeretnéd feketében.
2010. júl. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

ezek a ruhák szépek

[link]


[link]


[link]

2010. júl. 12. 22:02
 15/18 anonim ***** válasza:
hát igen ezek télleg szépek. de jól gondolom h nem egy ien ruhakölteményt akarsz felvenni?
2010. júl. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
hát persze, hogy szépek ezek a ruhák és ne hallgass a többiekre...a fekete nem gyászruha :D (ezen egyébként jót nevettem) én sem akarok az oszttársaimmal együtt fehérben lenni....egyrészt, mert mindenki fehérben keringőzik, másrészt, mert a fehér esküvői ruha (ki akar menyasszony lenni szalagavatókor?). harmadrészt: nézz meg valami régi filmet, amiben keringőznek - mindig színesben vannak... sztem nagyon egyedi leszel...de vigyázz az anyagválasztással! mert a nem megfelelő anyaggal tényleg gyászos leszel, viszont a megfelelővel... am a fekete fehér az nagyon jó, gondolkodj el azon ;) és keringőzz! hiszen az embernek csak egyszer van szalagavatója az életben :)
2010. júl. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Hát a 3-ból nekem az utolsó tetszik, a tiszta fekete az nekem olyan furi lenne. Nem akarlak lebeszélni a feketéről, de arról, hogy ne táncolj arról igen. Mert hiába nem szereted az osztályodat, ha nem táncolsz csak magadat fosztod meg egy szép emléktől. Én sem szerettem az osztály 80%-át, de nagyon élveztem a keringőt. Nem mindennap esik meg az emberrel, hogy egy gyönyörű ruhában táncolhat egy csomó embernek, köztük a családjának is. Ráadásul akivel táncoltam egész összekovácsolt minket az együtt készülés és a próbák és mai napig tartjuk a kapcsolatot (5 éve volt). Ne zárd ki magad!!!
2010. júl. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
51%
azok a designer ruhák lehet, hogy szépek, de egy keringőre valóban szép feketét nehezen lelsz majd. amúgy tényleg az utolsó a legelfogadhatóbb- a tiszta fekete nem való fiatal leánynak.
2010. júl. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!