Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Öltözködés

A kérdés

Lányok, nők. Milyen ruhában érzitek magatokat a legszexibbnek? Milyen cipőt, ruhát viseltek olyankor? Hogy hordjátok a hajatokat? Milyen kiegészítőt hordtok? Kort is írjatok légyszi

Keress kérdéseket hasonló témákban: lány, , ruha, öltözködés, divat, cipő

júl. 12. 20:42  Privát üzenet  

A válaszok

Feszulosbe

Magassarkú

Kibontott haj

Nem igazán szokott kiegészítő lenni

19/L

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont júl. 13. 08:05 Privát üzenet

Kiengedett haj. (csatos pothajjal mert a sajátom nem hosszú)

Váll nélküli ruhak

Vagy feltűnő fülbevaló vagy feltűnő nyaklánc, egyszerre csak az egyik.

Magassarkú cipőt nem nagyon hordok, de vannak csini cipoim.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont júl. 13. 08:08 Privát üzenet
2.vagyok, 34 éves vagyok, 3 gyerekes anyuka, így már nem az a szuperszexi fiatal kategória.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont júl. 13. 08:08 Privát üzenet

Ruha: kis fekete,mély dekoltázs.

Cipő:magassarkú,de én nem hordok nagyon magasat. Haj: kiengedett,hullámos, vagy demi chignon-a haj egy kis része feltűzve.

Kiegészítő:fülbevaló jön be nekem

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont júl. 13. 10:14 Privát üzenet

Szexinek fehérneműben.

Máskor nőcisnek érzem magam.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont júl. 13. 15:43 Privát üzenet

Nem feltétlenül (csak?) szexinek érzem magam, de az biztos hogy magabiztossá tesz, mert teljesen önmagam vagyok ilyen öltözetben.

Ez a lényeg szerintem, hogy mindenki merjen úgy öltözni, ahogyan neki tetszik :)

Viszonylag rövid, a környezetem szerint a személyiségemhez teljesen passzoló hajam van, azzal nem csinálok semmit, jó így :D

Egy szép fazonú, néha kivágott hátú, de amúgy visszafogott térd fölé érő egyberuha

Minimális smink, olyan ami beavatatlan szemeknek szinte fel sem tűnik, de nagyot dob az összhatáson :)

Cipő az alkalomtól függően. Szeretem nagyon a kis balerinacipőket is, szerintem szép lábam van, ezért elég jól állnak a nyitott cipők is :) magassarkút nem hordok, egyrészt nem érezném benne jól magam, a stílusomhoz sem passzolna, másrészt így sem vagyok vmi alacsony. (Ráadásul barátom is alig magasabb nálam pár centivel, hülyén néznék ki ha mellé állnék 😂😂)

És ami nagy szerelmem, azok az acélbetétes bakancsok, van belőle több színben, hosszúságban 😂😂 azt nagyon szeretem hordani, úgy érzem igazán illik hozzám. Kicsit "elrontja" azt az átlagos, aranyos jókislányos megjelenést, de attól még mindig cuki, ez nekem nagyon tetszik :D

Ha olyan a ruha, meg az alkalom (pl vadabb koncert) akkor egy egyszerű szemsminket, és egy matt vörös rúzst is feldobok, szegecses nyakörvvel meg karkötőkkel. Nagyon szokták értékelni a dolgot az emberek. Köztük apám és nagybátyám is 😂 És hát ugye ez tetszik nekem is :)

Egy tini lány :D

A válasz 62%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont júl. 13. 22:58 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha drágább ruha, cipő, kiegészítőt veszel fel éppen, nem rossz érzés hogy mi van ha lesz valami baja?
Fiúk, ti hordtok kiegészítőt/kiegészítőket? Ha igen mit/miket?
14 év körüli lánynak milyen trendi kiegészítőt, ruhát vennétek?
Ezt a kiegészítőt hogy hívják?
Hol lehet ilyen kiegészítőt venni? Ti láttatok már valahol? (kép)
Fehér inghez milyen kiegészítőt viseljek?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Öltözködés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!