Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 20-30 év közötti férfiak, hol...

20-30 év közötti férfiak, hol szoktatok vásárolni?

Figyelt kérdés
Mennyit nem sajnáltok max pl egy farmerért, pólóért, cipőért?

2019. júl. 13. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Asos.com

Néha Asos Marketplace és Aakasha.


Cipő nehéz téma. Rendeltem már a következő oldalakról: Asphaltgold, Footshop, eBay, Zalando, Caliroots, 5 Pointz, ecipő.

Ahol megtalálom az adott modellt jó áron a méretemben.


Évek óta kizárólag online vásárolok.


Farmerem van 6 ezerért és 38 ezerért is. Pólóm 3 ezerért és 9 ezerért is.

Cipő pedig az olcsó párezres nyári slip-ontól kb 40 ezres sneakerig terjed.

Kb ezek a felső értékek jelentik a lélektani határt nálam. És ezeknél sem a márka miatt adtam ki a pénzt, hanem mert nincsenek hasonló darabok, hasonló minőségben olcsóbban.

2019. júl. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ez az Asos valami aliexpress ruházati leányvállalata? :D


Nagyon bóvlinak tűnik neten..

2019. júl. 13. 17:25
 3/3 anonim ***** válasza:

Asosnak van saját márkája (viszonylag olcsó), de forgalmaz nagyobb márkákat is. Elég ismert oldal egyébként.


Ami engem illet, nálam a farmer+póló+norális cipő +óra a minimum amiben utcára megyek. Többnyire pólóing / ing, plusz egy szebb nadrág (Farmer, vagy szövet).

Tehát melegítőben még akkor sem megyek utcára, ha tudom, hogy nem szállok ki a kocsiból.


Én vegyesen vásárolok, de elég márkab*zi vagyok.

Felső ruházat: 1500 forintos Bershka-s / Zarás pólóktól kezdve a 30 ezres designer darabokig, van mindenem.

Elég sok cuccom Ralph Lauren és Tommy Hilfiger. Ezek jó áron vannak, és színvonalasabb márkák.

De van Dolce, Prada, Burberry, Armani, Michael Kors stb... felsőm / pulcsim is.


Ami a nadrágot illeti: Na az az amiből sosem veszek márkásat. Legdrágább nadrágom 10.000 Forint. Zara / H&M, vagy bárhol ahol találok. Ez elég kopó eszköz. Kiszívja a nap, kiülöm, stb... Annak ellenére hogy szeretem a márkákat, egy Levis / Mustang / Diesel farmer pl. tök hidegen hagy.


Cipő: 5000-30.000 Ft között veszek cipőket. Főleg Lacoste, Ralph Lauren, Hilfiger. Vászoncipők, valamint az ilyen nyitottabak játszanak még. Slipon, vagy driver shoes. Elég sok cipőm van egyszerre, hála égnek tudok válogatni.De vannak olcsóbb darabjaim is.

Ez nem is annyira márkafüggő nálam. Ami tetszik, megveszem, márkától függetlenül. Van Primarkos és H&M-es cipőm 7000-ért is.


Kiegészítők: Na ez elég vegyes. Órákat nagyon imádom. Van több is.

Vásároltam már Gucciban, LV-ben kiegészítőket. (Karkötő, gyűrű, stb)


Tehát felsőruházatra költök szívesen, és kiegészítőkre, valamint cipőkre. A legextrémebb egy Louis Vuitton karkötő volt 75 ezerért.

A nadrág nem érdekel, sapkát nem hordok.

Tehát szeretem a márkás dolgokat, de nem derogál nekem egy fast fashion (H&M, Zara) darab sem.


Azt sajnos (még?) nem tehetem meg, hogy tetőtől talpig high-end designer-ben járjak és több millióért öltözködjek. 120 ezret egy Gucci pólóért már sokallok, meg 300 ezret egy Givenchy pulcsiért.


25/F

2019. júl. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!