Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az alábbi szoknya elkészítéséh...

Az alábbi szoknya elkészítéséhez körülbelül hány méter anyag kell?

Figyelt kérdés
Erről a szoknyáról van szó: [link]
2010. júl. 10. 19:23
 1/3 anonim válasza:

huu hat ez nagyon maceras, ha az egeszet meg akarod varratni esetleg varrni akkor tobbfele anyag kell. gondolom van also szoknya is es meg a felso resz is +nem tudjuk milyen magas vagy:)

de kb ha megnezem, a felso reszhez max 2meternek elegnek kell lennie ( ugy irom hogy nem tudom a mereteidet)

az also szoknyahoz akar 5meter is kellhet de hangsulyozom toled fugg.

de a boltokban ahol az anyagokat veszed ott szakerto szemelyeknek kellene lenni es ok biztosan pontosan megtudjak mondani+ok meg latni is fognak teged es ez egy plusz :) :D remelem segithettem...


mellesleg hova lesz a ruha? nagyon szep :)

2010. júl. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget. Elsősorban hétköznapi viseletre szeretném, imádom a hasonló ruhákat. Maga a szoknya 2 rétegből állna az amit a képen is lehet látni, alatta biztos abroncs vagy alsószoknya lenne. Ugyanezt afazont már elkészítettem de rövidebbe ahhoz 2 méter kelett, viszont ahhoz eredetileg kevesebb anyagot vettem, úgy hogy mehettem vissza a boltba még anyagért .:D az valami ehhez hasonló, csak az én verzióm lila : [link]
2010. júl. 11. 10:38
 3/3 anonim válasza:

nagyon szep es tenyleg ugyes vagy, nem egyszeru egy ilyet elkesziteni:)

majd linkelj egy kepet ha keszen lesz a sajat kreaciod,csinos leszel benne biztosan :D

nagyon szivesen segitettem amennyire tudtam :))

2010. júl. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!