Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Átlátszó férfi övtáskát...

Átlátszó férfi övtáskát melyik Magyar oldalról tudnék venni?

Figyelt kérdés

2019. júl. 14. 16:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

[link]


Erre gondolsz, Kérdező?

2019. júl. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
2019. júl. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
41%

Övtáskánál kevés gázabb dolog van. De van. Az átlátszó övtáska.


Az "övtáska" és a "férfi" az ne szerepeljen inkább egy mondatban :D Egy férfi nem hord övtáskát. Nahgyjából szandálzokni és rövidujjú ing kaliberű szarvashiba.


Kérlek...ne... Amúgy is mit akarsz egy övtáskába tenni férfiként, ami nem fér el a zsebedben? Bal zsebemben telefon, jobb zsebemben pénztárca, meg kocsikulcs ennyi. Mit akarsz te még övtáskázni?

2019. júl. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

előző, van aki hord magánál napszemüveget, arról már nem is beszélve, ha még rendes szemüvegre is szüksége van. Egy csomag papírzsebkendő sem árt. Nyáron sem. Van aki szereti magánál hordani az igazolványait is. Akár buszbérlet is kerülhet bele. Van aki pénzt is szokott hordani magánál, nemcsak bankkártyát. Pl. ha Volánbusszal utazol, ott sem lehet kártyával fizetni, ha a sofőrnél veszed meg a jegyet. Ennélfogva egy kisebb pénztárca is jól jöhet. Ennyi minden már bele sem fér egy övtáskába. :D Na, de vannak jó kis válltáskák férfiaknak is. Sokan powerbankot is hordanak magukkal.

A zsebek sem mindig olyan nagyok, hogy elférjen bennük biztonságosan egy telefon meg egy pénztárca.

2020. aug. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hogy a naptejet már ne is említsem! Ennyi mindenhez már egy közepes méretű válltáska kell. Netán nedves törlőkendő, hogy meg tudja törölni a tenyerét krémezés után.
2020. aug. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
47%
Ha pedig valaki szemüveges, szemüvegtisztító cucc sem árt, ha van nála. Most nem arról van szó, ha leugrik a boltba, hanem ha egész napra, vagy csak egy fél napra is elmegy otthonról.
2020. aug. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
41%

Hali,


3-as vagyok:


Látom nagyon vergődtök, hogy megmagyarázzátok, hogy bizony igenis indokolt egy övtáska, mert annyi mindent bele akartok rakni...


Hát, jó nagy hülyeségeket írtatok, már bocsánat. Ugyanis szemüveges vagyok. Napszemüvegem is van. És nagyjából az összes iratom magamnál hordom. Mindezt megoldom az ultragáz 50 éveseknek való hasitasi nélkül. Hogy hogyan? Hát úúristen vajon hogyan? Úgy, hogy nem viszem magammal a legutolsó kézkrémet is, meg utolsó utána pontgyűjtő kártyát.


Elmondom. Szemüveg a fejemen. Stimm. Ha kell napszemüveg, az autóban van fixen. Ha kiszállunk és kell, tokban viszem magammal a kezemben, és cserélegetem a simával. Atyaéég mekkora atomfizika. Sőt, mindebbe még a szemüvegtisztító kendő is benne van.

Bőr pénztárcám van, aprótartóval, kártyatartóval. Benne kondibérlet, szép kártya, személyi, jogsi, bankkártya, lakcímkártya. Igen. Mindez elfér egy tárcában. Igen, még a tárca is elfér a zsebemben. Hát ez meg hogy lehet.


És akkor a másik zsebem még mindig full üres. Ide megy a telefon. Aztán ha annyira zsebkendőzni akarsz... Akkor tedd el ebbe a zsebedbe.


Milyen naptej??? Ki az isten f@sza hord magánál UTCÁRA nap tejet? Utcai viseletről van szó. Ha mész ide, vagy oda. Naptej nem kell az utcára. Naptej a strandra kell. Ahova meg amúgyse egyszem övtáskával mész... Ne számoljatok már olyan dolgokat, amiket épeszű ember NEM hod magával, ha elmegy A-ból B-be.


Persze fel lehet itt sorolni mindent, hogy "hááde akkor hova teszem a félig megevett szendvicset"... Szemüvegesként napszemüveggel, pénztárcával, telefonnal, minden szarral 10 éve úgy élem az életem, hogy abszolút kényelmesen megoldok mindent ilyen övtasik nélkül. És abszolút nem az vagyok, aki egyszál ezressel indul el otthonról...


Úgyhogy persze..Mindent meg lehet magyarázni, hogy szükséges. Lehet hogy praktikus. De cserébe olyan retek ronda, öreges, hogy inkább vinnék mindent a kezembe, minthogy egy ilyenbe pakoljak.


Ha ilyen marha pakolós vagy, vegyél egy bőr kézitáskát / hátizsákot.


Mennyire jól is néz ki tényleg, amikor felveszek valami szövetnadrágot, egy inget, meg ott ficeg egy rommá kopott eastpak övtáska rajtam.


Nemár...

2020. aug. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
a naptej mindenkinek fontos, hacsak nem kreolbőrű az illető. És nincs mindenkinek autója.
2020. aug. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Amúgy nekem az övtáska pont, hogy fiatalos. Az oldaltáska vagy válltáska, ki hogy nevezi, inkább öreges egy kicsit. De az sem gáz egy fiatalnak sem. Főleg, ha nem bőrből van, és nem barna vagy fekete színű, mert ezek inkább az idősebb korosztálynak valók.

Egy olyan válltáska, ami kicsit élénkebb színű, pl. úgy, hogy szürke, de van benne egy-két élénk színű csík, az pont, hogy sportos, fiatalos hatást kelt.

2020. aug. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem a hátizsák nevetséges egy férfin. Hacsak nem épp kirándulni megy. A hátizsák iskolásoknak való meg a túrázóknak.
2020. aug. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!