Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gyártanak még valahol olyan...

Gyártanak még valahol olyan jóminőségű, régi stílusú melegítőnadrágot?

Figyelt kérdés

Olyat, ami nem izzaszt (gondolom nincs benne műszál, felszívja, ha van); és olyan, hogy ilyen cérna-jellegű, és belátni így a szövetszálak közé. Tehát ilyen jól szellőző; és nem csípőgatya, és kényelmesen lehet benne mozogni, pl a lábamat bármeddig fel tudom benne emelni. Lehet madzagos is, hogy a derekánál végigfut benne egy madzag, vagy lehet madzag nélküli is. És lehetőleg valamennyire rugalmas legyen az anyaga. Tehát pl ha valaki mondjuk hízna neadjisten, akkor nő vele a nadrág is, hogy tud egy kicsit nyúlni, ha meg visszafogy belőle egy kicsit, akkor visszaugrik a gumi is (legalábbis nem nyúlik ki akkorára). Szerintem ami rajtam van, az pamut. És ez ilyen régifajta, és nem fényes anyagból van; az a lényeg; hogy ezt már unokatesóm is hordta, meg bátyám is; és ki van kopva már a feneke; mamám is megvarrta már egyszer, én már kétszer varrtam meg; de nagyon szeretem ezt a nadrágot, és nem tudom, találnék-e még ilyet. Ja és tényleg,nagyon nagyon fontos, hogy ne legyen csípő, és könnyű legyen benne mozogni, pl ha futni-ugrálni akarnék benne, akkor ne érezzem azt, hogy gátolva van a térdem az emelésben.

Ismertek ilyet? Nagyon fontos az összes jellemző , amit leírtam; ja és nem használt boltból szeretnék, hanem újat.


Előre is köszönöm.



2019. júl. 16. 13:00
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Most jut eszembe, hogy ami jó még,az a polár. Tehát még az is jó. Meg majd ha lesz pénzem, veszek ehhez anyagot, és kipótolom; mert most csak összehúztam az anyagot, de azért szeretnék újat.


És mégegy, mindegy, ha nem néz ki jól, nem divatbemutatóra akarom használni, itthon akarom hordani!!:)

2019. júl. 16. 13:13
 2/12 A kérdező kommentje:
*Ja és kényelmesen le is lehessen benne ülni tehát; pl ha leülök a székbe, akkor ne legyen kinn a derekam; valamint úgy is ülhessek benne kényelmesen, és ne feszüljön az anyag, hanem nyúljon ki max; ha alapból nem olyan méretű, hogy tehát úgy is tudhassak benne ülni az asztalnál, hogy felhúzom a lábamat olyan "gugolás-szerűen", és úgy ülök; és úgyis legyen kényelmes; és ne az legyen, hogy nyomorgat-össze; mert nem jó benne. Az se baj, ha kicsit bő, de az se, ha nem , csak kényelmes legyen; meg ne olyan "kapusos" (foci) nadrág legyen, ami ilyen nagyon vékony anyagú, meg nagyon fényes; olyanom van egy egyébként, elvileg futógatya, de a térdemet még magas térdemelés nélkül se tudom benne addig fölemelni, ameddig szeretném; ráadásul annak ellenére, hogy melegítő, tehát pont, hogy hidegre használják, csípőnadrág; tehát nagyon nem jó. Meg a térdemet tehát semmilyen szinten nem engedi fölhúzni, se állva, se ülve; ellenben kivan a derekam, ha leülök benne, mert elhúzódik az anyag. Tehát olyan rendeset szeretnék, ami télire, meg hűvösebb időkre való; tehát otthoni, hosszúgatyás időkre; tehát pl beborulósabb, szelesebb, alacsonyabb hőmérsékletű napokkor, amiket lehet használni, akár télen, akár nyáron, akár tavasszal, akár ősszel igazából. És tehát kényelmes legyen; és hagyjon az anyaga mozogni.
2019. júl. 16. 13:19
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kissé hosszúra nyúlt leírás tökéletesen illik a pizsamanadrágomra. Tezenisből van, 2 éves talán. Nyilván most is találsz ott valami hasonlót.
2019. júl. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Veled amúgy minden rendben?Nike,Underarmour,esetleg Adidas.Nézz szét a neten,5 perc alatt találsz ilyet.
2019. júl. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mentek a zöldek. Van egy Adidas-osom, ami csípőgatya, és abban pl nem tudom a térdemet úgy még rendes magasságba se felemelni (Arra gondolok, hogy nem magastérdemeléssel futok), Nike-s ruhákkal meg eddig csak nemjó tapasztalataim vannak. Van egy nike-s rövidnadrágom, meghíztam, akkor erőlködnöm kellett , hogy feljöjjön, akkor meg kinyúlt; nem jó. Azt szeretem , ha valami nyúlik, és nem formatartó. Pl ami pólóim nem Nike-ik, pl egyiket 6 éves koromban kaptam, és még huszonévesen is tudom hordani, nincs szétmenve a minta se a kinyúlástól, csak egy kicsit meg van kopva a színe; és az egy nagyon jó póló. De egyszer kaptam egy Nike-pólót, és az is ilyen formatartó volt, 6-7.-es koromban még jó volt rám, de aztán meg kinőttem. Pedig úgy kellett volna, hogy velem nő a póló. Én az olyan pólókat szeretem. Szóval a Nike-dolgokat nagyon nem kedvelem. Akkor asszem, lehet, hogy pizsama lesz ebből, mint otthoni viselet; de azért hátha lesz a Tezenis-ben mégjobb, majd megnézem;
2019. júl. 16. 17:58
 6/12 A kérdező kommentje:
Már a rövidnaci úgy volt formatartó, hogy amikor meghíztam, már nem jött föl rám, mert szűk volt; és asszem nem is volt benne ilyen gumi, volt egy ilyen gumis pereme, szegélye, de olyan fehér, hosszú gumi nem lett belerakva; meg teljesen nem volt jó az anyaga; és még azért magamra erőszakoltam, de visszafogytam , de így meg annyira bő lett; mert nagynehezen mégis kinyújtottam, hogy hihetetlen, de akkor majd szétnézek máshol:):)
2019. júl. 16. 18:00
 7/12 A kérdező kommentje:
[Találtam 1-2 ígéreteset,eddig még csak a webshopot néztem:)]
2019. júl. 17. 22:12
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Figyu, ha te tényleg ilyen hullámvasútszerűen elhízó és visszafogyó életmódot folytatsz, akkor javaslom hogy vegyél egy melegítőnadrágot a dagadt énednek és egyet a soványnak. Nem olyan nagy befektetés. Hetente egyszer felállsz a mérlegre, és előveszed az aktuális zsírtartalmadnak megfelelő macinacit.

Csak azért mondom, nehogy a végén még csalódás érjen, hogy a Tezenises pizsama gumija sem zsugorodik vissza az elvárásaidnak megfelelő mértékben. Nem aludnék jól, ha kiderülne hogy silány gumírozású pizsamát javasoltam számodra.

2019. júl. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ezek tuti, hogy jók . Van olyan megkötős melegítőgatya is közte. De egyébként rájöttem, hogy még tudok picit váltogatni, de egyelőre nincs pénzem, de kíváncsi voltam, és most már tudom, hova kell majd menni normális melegítőért. Amennyit én ingadozok, azzal még passzolnia kéne a guminak. Annyira még kéne pluszban -és minuszban is tudni alkalmazkodnia egy nadrágguminak a derekán. Tehát jók lesznek ezek. Meg egyébként tényleg jók a pizsamák is, de itt vannak melegítők is, szóval ágyon kívülre inkább azt. Jó lesz ez, jók lesznek.
2019. júl. 18. 13:17
 10/12 anonim ***** válasza:
42%
Te a társadalomba amúgy integrálható vagy?
2019. júl. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!