Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Országos verseny díjátadójára...

Országos verseny díjátadójára (Pest) mibe illik menni?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom akkor egy nagyon szép hotel konferenciatermében lesz az esemény a belvárosban. Mibe illik menni?
2019. júl. 20. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány vagy? Mert annyira nem mindegy.
2019. júl. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lány vagyok
2019. júl. 20. 19:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Fehér vagy világos blúz, fekete/sötét térd alá érő szoknya. Vagy kicsit hosszabb egyberuha (nem tudom mi a neve igazából (fiú vagyok)). Esetleg, ha nagyon-nagyon nadrágpárti vagy, egy fekete/sötét nadrág is megfelelhet. Persze bizonyos keretek között lehet kombinálni, de szerintem ez a standard egy díjátadón.
2019. júl. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na jó, ahogy így nézem neten a képeket, nem feltétlenül kell, hogy a szoknya tér alá érjen, de azért ne legyen túl rövid!

[link]

2019. júl. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sötét szoknya, semmiképp nem mini, olyan térd felett egy tenyérnyivel érő kb vagy hosszabb. Vagy elegáns (nem farmer) nadrág.

Csinos blúz. Nem muszáj fekete fehérbe öltözni, de visszafogottabb színek.

Vagy valami csinos ruha, ami nem nagyon rövid, kivágott és nem is túl lenge.

2019. júl. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!