Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bolyai matek vereny "házi"ford...

Bolyai matek vereny "házi"fordulójára (a helyi általános iskolában lesz) ciki lenne ebben menni? Többi lent

Figyelt kérdés
Fekete szoknya, fekete felső, és cicás harisnya...de nem a nagyon gatyi pamut cicás harisnya, amit oviban hordanak, hanem ilyen: [link] i

2016. szept. 15. 19:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én az életben nem mentem matekversenyre ünneplőben, vagy bármilyen ünneplőre hasonló felszerelésben. Sima hétköznapi ruhában mentem. Én mindenesetre furcsán néznék rád, ha ilyet viselnél, de elsősorban csak azért, mert soha az életben nem láttam még ezt a 'cicás harisnyát'.
2016. szept. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát azt mondták, hogy ne farmer-pulcsiba menjünk úgyhogy én erre gondoltam...de láttak már tőlem durvábbat is...egyszer hhittanversenyre a barátnőimmel full feketébe mentünk és fél méteres plüss pokemonokkal mászkáltunk...igen, 13 évesen...egy poénnak jó volt :D
2016. szept. 15. 19:45
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszik :D 17/l

Szerintem felveheted:)

2016. szept. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
95%

Teljesen mindegy, miben mész sztem.

Talán ez azért jó, mert a fiúk figyelmét elvonod a matektól :)

2016. szept. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Tom Benko ***** válasza:
Miért lenne az? Bizonyos megkötésekkel, de abban mész, amiben akarsz.
2016. szept. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én országos döntőre mentem bakancsban, rózsás harisnyában, szoknyában és fűzős felsőben, senki egy büdös szót nem szólt :D
2016. szept. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
97%

Biztosan klassz csaj lehetsz, ha jól áll neked az ilyesmi, és még a matek is érdekel, tehát az agyad is szereted használni. Egyre kevesebb olyan nő van, akinél ez a két tényező egybeesik.


Abban mész, amiben akarsz, de a legjobb lenne, még meg is nyernéd. :)

2016. szept. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem ne menj cicás harisnyába, inkább vegyél fel egy sima, fekete harisnyanadrágot. Fekete szoknyát egy inggel vagy blúzzal.
2016. szept. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Szerintem tök jó :)
2016. szept. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nagyon bejönnek nekem.
2016. szept. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!