Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan lehetnék én is ilyen?...

Hogyan lehetnék én is ilyen? Instagramon minden lány akit követek gyönyörű, és midnenuk megvan.

Figyelt kérdés
Szépnek én is szép vagyok szerintem, de hogy lehetne olyan sok szep ruhám és taskam, cipom, mint azoknak akiket követek? Tudom, van aki sokat dolgozik közülük, majd én is fogok, de még tanulok. Később persze majd megveszem magamnak ha már van munkám, de most meg csak iskolába járok. Viszont nem akarok várni, és már most ilyen szep dolgokat szeretnék. Mit tudnák csinálni, hogy én is olyan lehessek, mint ők?

2019. júl. 21. 19:31
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
90%
Aztán minek? Hogy még eggyel több magamutogató legyen az Instán ?
2019. júl. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
96%

Mondjuk bevasarolsz??

Nem ertem milyen válaszra vársz. Menj el diakmunkara, suli mellett alkalmi munkákra.

2019. júl. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
A titok nyitja egy gazdag családi háttér vagy férj,ha megnézed ezeknek a lányoknak mind vagy vállalkozó vagy sportoló családjaik/férjeik vannak.Persze van aki emellett rendesen dolgozik,de a háttér nélkül nehéz lenne.
2019. júl. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
80%

Lehet, hogy ezeket a lányokat valaki szponzorálja, pl sugárdeddik :D

Ne akarj ilyen lenni, akik kirakják magukat, azok csak kompenzálnak, belül üresek. Nem tudhatod, valójában honnan van a sok cucc, lehet hogy sz"*"opik érte :)

2019. júl. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Diákmunkan már voltam, de abból sajnos nem telik ennyi mindenre. Meg év közben nem tudok, csak nyáron. Ok sokat utaznak, és mindig minden szép rajtuk. Én is így szeretnék.
2019. júl. 21. 23:16
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Nekik bejott az elet. De gondolj bele, hogy nagyon ritka az ilyen foleg Magyarorszagon es a legtobben panelba laknak keves fizetessel stb
2019. júl. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
A többieket nem akarom ismételni, ezért írok más hasonló érdekességet. Egyszer valami kis intsás pipi csinált magáról valami cikket, hogy hogyan tartja fenn ezt a külső szemmel nézve szuper életmódot. Rengeteg cuccot ingyen kap szponzoroktól, a nyaralásokat meg sokszor úgy tudja csak kigazdálkodni, hogy alig eszik valamit és akkor is csak olcsó kaját, sokszor konzerveket stb. Na, hát az ilyeneket én nem irigylem. Nem minden arany ami fénylik. A beállításokkal is annyit csalnak, hogy sokszor köze nincs a valósághoz,rengeteg ilyen videó van a neten.Te egy olyan hamis álmot kergetsz ami kb csak az emberek 1%ának adott.
2019. júl. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
Először azt hittem, erős irónia van a kérdésben, de nem.
2019. júl. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Akikre én gondolok, nekik drága ruháik és taskaik is vannak. Luxus mindenuk, nem berhska meg ilyenek, és éttermekből is posztolnak külföldön, úgyhogy biztos nem konzervet esznek. Dolgoznak, szóval nem is eltartjak őket, meg nem reklámoznak sokat, nincs ingyen cuccuk sok, megveszik maguknak. Akit a legjobban szeretek instan neki férje is van, és nem is öreg, hanem egykoru vele. Én is ilyen szeretnék lenni, és próbálok tenni érte. Tanulok, és alig várom, hogy rendesen kereshessek pénzt. Csak minél hamarabb szeretném, és én is saját céget szeretnék majd, meg sokat utazni szép helyekre.
2019. júl. 22. 10:49
 10/37 anonim ***** válasza:
71%
Hát csak tanulj is. Rád fér...
2019. júl. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!