Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » 19 évesen csináltassam meg a...

19 évesen csináltassam meg a melleimet? (Kép lent)

Figyelt kérdés

Fogytam elég sokat és a melleim megereszkedtek. Érzem, hogy nagyon megnyúlt a bőr és műtéten kívül nem tudok egyebet ami rendbehozhatná.

[link]

[link]



2019. júl. 26. 08:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem így is szépek, de ha téged zavar, valóban csak a felvarrás segít.
2019. júl. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nincs vele semmi baj.
2019. júl. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
100%

Nekem férfiként így is nagyon tetszenek, nem tudom, te milyennek látod magad ezeken a képeken, de én nagyon szépnek látlak.


De ha ez ennyire fontos neked, és jobban érzed magad tőle, csináltasd meg őket. Arra figyelj, hogy ha a műtét mellett döntesz, akkor is legalább egy évet várj vele, mert lehet, hogy vissza fogsz hízni (sajnos saját tapasztalatból mondom,én is volt, hogy azt hittem, hogy végleg lefogytam, és jött egy nehezebb időszak, amikor megint zabálással nyugtattam magam). Szóval ha egy évig stabilan tudod tartani a súlyodat, akkor szerintem mehet :)

2019. júl. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Csinaltasd meg nyugodtan ha ettol jobban erezned magad a borodben
2019. júl. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
34%
Miért baj, ha így természetes?
2019. júl. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még gobdold át párszor...


Próbáldeg így szeretni magad, nem csúnya a melled, fogadd el és szeresd meg!


Ha megcsináltatnád elég sok pénzbe is kerülne...


Azt tanácsolom mielőtt tennél valamit még jól gondold át!

2019. júl. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
21%
csináltasd nyugodtan, mert ha nem, akkor később talán még jobban fog megnyulni :D
2019. júl. 27. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
13%

Csináltasd! 19 évesen nagyon csúnyák !

Mi lesz így veled 25-30-40 évesen?


Amúgy miből van pénzed műtétre?

2019. júl. 27. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Utolsó kommentelő! :D bírlak téged. Mindenki írja ,hogy semmi gáz vele, és én azt is elfogadom, ha valaki azt írja hogy csúnyák mert van önkritikám. Viszont amiért bírlak az a kitartásod. Tegnap este idekommenteltél valami ótvar csúnya, káromkodós kommentet egy 19 éves lány képéhez az interneten, aki alapból instabil az önképével kapcsolatban. Tegnap jelentettem és törölték a kommentet, erre ma reggel te ismét felkutatod azt a kérdést és ugyanazt kommenteled csak szebb köntösben.

Sajnálom hogy ilyen életed van, és respect a kitartásodért. Egyébként mióta végeztem a sulival dolgozok és teszek félre pénzt valamire, csak eddig nem tudtam mi lesz az. (Vagy lehet hogy prosti voltam, kitudja)

2019. júl. 27. 06:41
 10/20 anonim ***** válasza:
10%

Bocs szerinted milyen férfi írná egy magát mutogató lánynak hogy nem szépek a mellei? Kicsit gondolkozz el.

Én is birlak higy ennyire bírod a kritikát, hogy jelentgetsz és törölteted a neked nem tetsző véleményt. Továbbá az jellemez hogy hogy rajtad kívül egy instabil önképű lány se rak fel magáról meztelen fotót, csak te. Valóban nagyon szégyenlős és elégedetlen lehetsz....

Ha pedig nem bírod a kritikát és nem érdekel csak a dicsérő hozzászólás akkor ne írj ki kérdést . Egyébként az enyémmel együtt 5:3 arányba a műtèt mellett vagyunk hozzászólók...😀

A kérdést pedig nem kutattam fel , bent marad a megvalaszolt kérdések között annak ellenére hogy töröltetted a válaszomat😀

2019. júl. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!