Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Cicis téma. Mellfelvarratás...

Cicis téma. Mellfelvarratás állami kórházban, hogyan induljak el?

Figyelt kérdés

Sajnos olyan helyzetben vagyok, hogy nagyon fiatalon ilyenen kell gondolkozzak. Viszonylag kicsi, de lógós cicim van, nagy mellbimbókkal.


Sokáig fel sem merült bennem, hogy ez probléma lenne, hiszen egy hosszú párkapcsolatom volt ez előtt, a fiú pedig tökéletesen imádta a melleim úgy, ahogy vannak. Viszont most, hogy már másfél éve egyedül vagyok, és egyre inkább úgy érzem , jöhetne egy új kapcsoalt, nő bennem a feszültség... Biztosan találnék a korábbihoz hasonló elfogadó párt.. de komolyan gondolkozok a felvarratáson. Takargatom magam, strandra sem mentem ez miatt már jó pár éve, mert melltartóval sem tudok szép formát elérni sajnos. A hiúságomon kívül kényelmetlen is, alváskor többek között. Úgy gondolom ,nem ezekkel a problémákkal kellene foglalkoznom ilyen fiatalon...



Na a lényeg: Hogyan induljak el, ha nem magánklinikán, hanem államiban szeretném felvarratni a mellem? Nyilván térítéses ellátásra gondolok :) Tudom, hogy ott is dolgoznak szuper orvosok, és lényegesen olcsóbb is, mint a magánklinikákon.


Szívesen várom az ötleteket, esetleg tapasztalatokat. :)



2019. okt. 8. 17:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
13%
Szia! Szerintem kórház, sebészeti konzultációra időpontot kérsz, és a megbeszéléskor elmondod az orvosnak,hogy mit szeretnél, ő pedig elmondja,hogy ilyet hol vegeznek, illetve ha ő is csinál ilyet, akkor ahhoz milyen vizsgalatok szükségesek, stb., majd elojegyez a műtétre. Szerintem:)
2019. okt. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
azért a fentit pontosítanám: NEM viszonylag lógós, hanem baromira.. tudjátok, van az a ceruzateszt... én 3-at is "elbírok" szóval ne mondjátok, hogy biztos csak képzelem. :D tejeszacskók kevés zsírszövettel, és jó nagy távolságra egymástól, hogy a dekoltázsom se lehessen véletlen sem szép
2019. okt. 8. 17:21
 3/14 anonim ***** válasza:
33%

Nehogymár! Nem azért nincs párod, mert a cicid ronda! Egy kicsit ne magadban keress minden áron hibát és eszedbe ne jusson varratni a melled azért, mert épp nincs párod!


Én nem olyan régen fogtam a kezembe ilyen ciciket és egyáltalán nem volt velük semmi bajom. Bár ott is "leműttetem a melleimet" szajkózás volt...


28F

2019. okt. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm... és van ötleted, melyik kórházat keressem fel? csak úgy random egyet, vagy szerinted bármelyikben lehetséges ilyen?
2019. okt. 8. 17:22
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
Első vagyok, én megnéznem a hozzam közelebb eső kórházakat, es az ott dolgozó orvosokat (a neten fent szokott lenni az orvos neve,es az,hogy mi a szakterülete. Ha maganban praktizal, pl. mellkas sebészetből és plasztikai sebészetből, akkor az jó lehet). Ez alapján valasztanék orvost. Sebeszetre elvileg nem kell beutaló, vagyis itt Budapesten ahova én járok sztkba, nem kell. Megnéznem,hogy az adott orvos mikor rendel, es aznap elmennék hozza. Vagy telefonon erdeklodnek. Amugy konkrét orvost nem tudok, aki ilyennel foglalkozik.
2019. okt. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
61%

Első vagyok, ezt találtam;

[link]

2019. okt. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Kedves F28


Félreértettél. Tudom, hogy nem azért nincs párom, mert nem szép a mellem. Hanem mivel úgy érzem, hogy itt lenne az ideje a párkeresésnek, egyre inkább nyomaszt a gondolat, hogy olyanok, amilyenek, és ezt meg kell mutatnom másnak. (btw lehet, hogy ez miatt nincs párom most, hogy mondod, de nem a férfiak miatt, hanem magam miatt, mert gátlást okoz :D )


Sajnos ezerszer átrágtam magam a témán, és hessegettem már el magamtól a gondolatot , mert alapvetően nem támogatom az ilyen elképzeléseket. Lám, képmutató vagyok, mert hiába szégyellem magam a gondolat miatt, akkor is megfogalmazódott bennem a felvarratás.


Tudod, a mell a nőiségnek az egyik szimbóluma. Nagyon nehéz magam igazán nőnek érezni, hogy nem érzem magaménak őket. A másik, hogy írtam, meglehetősen kényelmetlen is.


Édes vagy egyébként a kommenteddel… és tudod , nem is rögötn feküdnék kés alá. Van egy ilyen kis elképzelésem, hogy ha esetleg találok valakit, akivel jól kijövök, és nem zavarja a mellem… és lehúztunk már egymás mellett x időt… akkor határoznám el ténylegesen magam, mert akkor tudnám, hogy tényleg nem egy felszínes emberrel vagyok együtt. Ha másra nem is, a lógós cici a felszínességmérésre tökéletesen megfelel :D

2019. okt. 8. 17:32
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves első, szuper vagy, hogy ilyen készségesen segítesz :) ment a zöld kéz.


Ám tapasztalatokat, konkrét ötleteket továbbra is várok!

2019. okt. 8. 17:35
 9/14 A kérdező kommentje:
első, megnéztem a linked. nem szeretnék semmiféle tb támogatást a felvarratáshoz. 100% térítéses műtétet szeretnék, csak nem a magánklinikai árakon. Úgy tudom, hogy van arra lehetőség, hogy a műtétet magát egy állami kórházban csinálják meg, értelemszerűen alacsonyabb árakon, nem olyan luxusban, mint magánba. Nagyon régi fórumokat találtam csak ebben a témában, ezért kellene egy kis aktualitás.
2019. okt. 8. 18:29
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha van nődokid, szerintem nála kezdj. Mond el a problémát, ő fog tudni ajánlani kórházat is, orvost is
2019. okt. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!