Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Lányok, ti nem irigykedtek a...

Lányok, ti nem irigykedtek a szilikon mellű lányokra? Én úgy érzem sosem leszek olyan tökéletes, hiába edzek, vékony vagyok stb. 😕

Figyelt kérdés
2019. okt. 9. 18:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Nem, mert szilikon nèlkül is szép mellem van. Legalább is soha nem volt semmi panasz rà
2019. okt. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Nem, mert bárkinek van lehetősége mellet csináltatni, ha van elég akaratereje összespórolni rá a pénzt.
2019. okt. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Nekem természetesen van F kosaram. És igen, lóg, ami ellen pillanatnyilag nem tudok semmit tenni az extra merevítős melltartókon kívül, illetve alaposan meg kell válogatnom, mit veszek fel, és mik azok a ruhadarabok, amikben a kis mellű nőkkel ellentéten nem szexinek, hanem egy rozmárnak nézek ki.

Természetesen fontolgatom a műtėtet, de csak egy kis feszesítést szeretnék, szilikonra mint említettem, nincs szükségem. 🙂

Így sokkal könnyebben tudnék öltözködni, és én még csak 20 éves múltam.

2019. okt. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Nem. Régen szerettem volna nőiesebb melleket, de mostmár tudom, hogy a mellek egészsége a legfontosabb. Am meg fiatalít ha kis mellei vannak vkinek.
2019. okt. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek, es a privat uzeneteket is koszi, mar nem is vagyok annyira irigy :D
2019. okt. 9. 19:16
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
szia, mielőtt megcsináltattam a műtétet én is így gondolkodtam mint te. ha nagyon zavar, akkor csináltasd meg. viszont azokra szerintem ne légy irigy, akiken látszik, hogy szilikon a melle. rólam senki nem mondaná meg, akinek elmondtam mind nagyon megvoltak lepődve...
2019. okt. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Metionin ***** válasza:
66%
Dehogy :D én mindig ijesztőnek találtam a nagy melleket, akár természetes, akár mű. Örülök hogy nekem kicsi, nincs mire irigykednem.
2019. okt. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%
Szilikonra sose vagyok irigy. Az más kérdés, hogy tudom, hogy lehetne szebb mellem, de nincs viszont ezt dobta a gép. Uh azt is leszarom :D
2019. okt. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Valamiért azt gondoltam hogy nagyobb mell nagyobb izgalmat okoz.Mármint mindkét félnek 🙂 De az itteni kommentek és a privát üzenetek alapján az gondolom legfontosabb hogy amig nem muszaj addig ne fekudjunk kes ala, mert nem eri meg. Kár hogy a privát üzenetekből nem idézhetek, mindenesetre meglepodtem :D semmi esetre sem megyek mellmutetre 😀
2019. okt. 10. 18:55
 10/11 anonim ***** válasza:
34%

Jól döntöttél


Azt kihagytam mégcsak nem is nagy a mellem-80A


(#8)

2019. okt. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!