Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Hiúság megcsináltatni a...

Hiúság megcsináltatni a melleimet?

Figyelt kérdés
Nem csúnyák a melleim, és a méretükkel is elégedett vagyok, nem azért csináltatnám meg. Egyszerűen csak szeretném, ha hangsúlyosabbak lennének és feszesebben állnának. Rossz ember vagyok, ha erre költök?
2019. okt. 25. 19:37
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem írtad hogy fiú vagy, vagy lány
2019. okt. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Na szerinted? :D
2019. okt. 25. 19:49
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem fiú és kicsi a kukid
2019. okt. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16%
Meg fogod bánni. De a te pénzed. Először próbáld inkább szeretni magad.
2019. okt. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
16%
Majd ha a műtét után három évvel fáj a hátad minden áldott nap, hullik a hajad, folyton fáradt vagy és nem tudod mitől… Na majd akkor szeretnéd visszakapni a mostani melleidet...
2019. okt. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
Igen, hiúság. De ettől még nem mondanám, hogy rossz ember vagy. Viszont ha csak hangsúlyosabbá akarod tenni, és egyébként elégedett vagy velük (ahogy írod), azt egyszerűen az öltözködéssel/melltartó választással is elérheted. Nem kell egy kockázatos kimenetelű műtétet vállalni miatta. Szerintem a csúnya mellnél, ahol tényleg van mit korrigálni, esélyesebb, hogy jobb lesz a végeredmény, mint előtte. De amivel nincs alapvetően gond, ott könnyebb rontani rajta (hegek, komplikációk stb.).
2019. okt. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#1-3 😂😂😂 feldobtad a napom a kommenttel 😂
2019. okt. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen, de az miert baj?

Megcsinaltattam, megsem faj a hatam. Nem oriasi mumelleket kell kerni.

2019. okt. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Imádom amikor olyanok írnak kommentet akik max tv-ben láttak szilikon mellet és fogalmuk sincs az egészről és baromságokat hordanak összevissza.

Ha akarod csináltasd meg. Nem vagy rossz ember.

Nekem életem legjobb döntése volt a mellműtét.

2019. nov. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
#5 vagyok. Saját tapasztalatot írtam le, de nyilván ez nem tetszik nektek ezért lepontoztatok, oké. Én megbántam a műtétet az biztos.
2019. nov. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!