Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Kicsinek látom a melleimet....

Kicsinek látom a melleimet. Mindenki azt mondja, hogy pont jók, Az eddigi partnereim elégedettek voltak, de én mégis. Ráadásul az egyik jobban lóg. Szerintetek megcsináltassam? Csak őszinte véleményeket várok. Főleg férfiaktól, de lányok is írhatnak.

Figyelt kérdés
[link]
2019. nov. 1. 16:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%

Ahány ember, annyi preferencia.


Plusz ha valaki tényleg szeret, akkor pont nem érdekli hogy milyen a melled, Te vagy a fontos :)


Ne mások véleményére hallgass. Ha növelné az önbizalmad, akkor csináltasd meg.

2019. nov. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
88%

Figyelj, te nagyon okos... ha már itt akarod mutogatni a melleidet, akko olyan helyre töltsd fel, ahol mások is megnézhetik regisztráció nélkül. Ja, hogy te látod? Igen, mert be vagy jelentkezve. Hiszen amikor feltöltötted, bejelentkeztél. De próbáld meg mondjuk inkognitó módban megnézni. Nem fog sikerülni. Azért meg senki nem fogja a telefonszámát beregisztrálni, hogy egy random nő melleit megnézze.

Egyébként meg még mindig jobb egy nem teljesen tökéletes nő, mint egy műanyagbaba.

2019. nov. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
37%

Nem nyulnek hozza ...boven szep nagy es formas. Nem befolyasolo dolog h az egyik lefele log minimalisan .

10/9


21/f

2019. nov. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Én sem regiztem a feltöltő oldalra, csak a gyakorira.
2019. nov. 1. 16:56
 15/19 anonim ***** válasza:
91%
Minimum 4x akkora mint az enyém. Egyáltalán nem kicsi, sőt, ez már elég nagy.
2019. nov. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Azért azt nem hiszem, hogy négyszer akkora, de azért köszönöm . Jól esett.
2019. nov. 1. 17:10
 17/19 anonim ***** válasza:
59%

Semmiképpen ne műttesd meg, gusztustalan a szilikon csöcs.

F24

2019. nov. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
nem elérhető a kép, ezért nem fogok regisztrálni, pláne, hogy telefonszámot kér, bocs
2019. nov. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
De hat ez eleve meg van csinalva 🙈 legalabb is ami nekem jott be kep
2019. nov. 13. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!