Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Nálatok mi adta meg a végső...

Today.tomorrow. kérdése:

Nálatok mi adta meg a végső lökést a mellműtét felé? Belső kényszer* vagy külső?

Figyelt kérdés

Belső kényszer:saját akarat, magatoknak akartok megfelelni, nem pedig másnak.


Én kb 1 éve gondolkodom rajta, mert sajnos elég kicsik a melleim (75B) és a volt párjaim és mostani párom is nagyon kicsinek találja. Ráadásul a mostani pasim elég sokszor más nők melleiről áradozik, hogy milyen nagyok/formásak.. és hasonlók. Elég megalázó ezeket hallgatni, és ez is ad egy löketet nekem a műtét felé.

Ha egyszer belevàgok természetes hatásút szeretnék, nem is sokkal nagyobbat. Az lenne a cél, hogy ne lehessen eldönteni hogy igazi-e.. Szóval értitek:)


Köszönöm szépen az értelmes válaszokat!



2019. nov. 18. 22:56
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Annyira irigy vagyok, hogy neked legalabb B-s, es normalis mellkasod van. Ket kezem osszetennem kb... :D


Keress olyan pasit, aki nem mas nokrol aradozik.

2019. nov. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Tudom, ez nem válasz a kérdésre, de ha olyan barátod van aki más nők melleiről áradozik neked, az hidd el, nem szerelmes. 🤬😖
2019. nov. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak és kizárólag magad miatt csináltasd meg, ne mások hatására! Ez egy nagyon komoly dolog. Nem egy hajfestés. Csak akkor vágj bele, ha TE igazán akarod! Nagy fájdalommal jár és egy bizonyos ideig sok lemondással.

Én azért csináltattam meg, mert saját magamnak akartam tetszeni. Évekig gondolkoztam rajta, végül belevágtam.

A pasidat meg nem kommentálnám. A helyedben már nem lenne a pasim...😉

2019. nov. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Gyujtottem a playboy es ckm ujsagokat. Szenvedelesen szeretem a szilikont nokon. (Hetero no vagyok)
2019. nov. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

Most megsúgom, akkor se lesz jobb a helyzet, ha megcsináltatod a melled. A barátod egy paraszt, és mindig lesz nálad jobb, szebb stb. Tedd rendbe az önképed, és koncentrálj a fontos dolgokra. 75/B egy teljesen átlagos mellméret, úgyhogy igazán nem kéne játszanod az áldozatot. Illetve amíg egy ilyen embert megtűrsz magad mellett, sajnálni se tudlak.


Bocsi, ha erős volt, de legalább az igazságot is hallod.

2019. nov. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem felvarrás és redukció a terv, nyilván más a perspektíva. Fő katalizátor a gerincproblémák, légzési nehézség, öltözködni drága és macerás, szexuális zaklatás illetve az önképem volt.


A párom és az exem is szerette őket (bár lóg, stirás, kicsit párizsis is). Azt viszont én is és ők is látják hogy aránytalan vagyok és az életminőségemre is hatással van.

2020. jan. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Azért amikor ilyet olvasok, hogy a 75B milyen kicsi, még jobban lezuhan az a maradék önbizalmam is, mert nekem még ennyi sem. Mit meg nem adnék, hogy ekkora legyen. Ez egy teljesen normális mellméret, hidd el. A pasidat pedig dobd ki, nem kell az életedbe ilyen, aki más nők melleiről álmodozik, téged meg lehúz.

Csak is magad miatt csináltasd meg, ha te úgy komfortasabban éreznéd magad, akkor hajrá. :) Viszont a mellméreteddel semmi baj, egyáltalán nem kicsi, pont jó.

2021. márc. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Szerencsére már szakítottam azzal a pasival, aki ezt rám akarta erőltetni. A mostani párom teljesen meg van velem elégedve, és sosem kérne tőlem ilyet. :)
2021. márc. 16. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!