Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Csőmell korrekcióban mely...

Csőmell korrekcióban mely plasztikai sebészek a legjobbak?

Figyelt kérdés

Dr. Patakiról már hallottam, de úgy tudom ő legalább 1 milla fölött dolgozik.

Btw, a műtét téma még nem aktuális, mivel még fiatalkorú vagyok:D



2019. júl. 21. 01:50
 1/5 anonim ***** válasza:
33%

Úgy olvastam tbre is lehet csináltatni.

Bár én inkább gyűjtögetek, minthogy elkrják. És a külföldi orvosokban jobban megbízom valamiért.

17/l

2019. júl. 21. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem bármelyik meg tudja szépen csinálni. Azért ezek a korrekciós műtétek nem olyan bonyolultak már.
2019. júl. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért legyél körültekintő. Menj el több orvoshoz konzultációra és utána dönts. Valóban rutinműtétek, de épp emiatt futószalagon gyártják a ciciket. Fontos az emberi tényező, de a szaktudás is.

Sok sikert.

2019. júl. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Enyhe csomellemet dr Kovács csinalta meg gyonyoruen, de valoban Pataki a legjobb ebben. Ne az ar alapjan donts, ez nagyon fontos. Sajnos, a tobbseg egy kontar. Berakjak az implit, es olyan ronda, h sirva mesz masik orvoshoz, akkor mar boven 1 M felett vagy!
2019. júl. 30. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]



Nekem is ezek a tuneteim. 12 eve van benn. Kerdezz meg regota bennt levo impantatumos noket.

2019. aug. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!