Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szerintetek érdemes lenne egy...

Szerintetek érdemes lenne egy orrplasztikára félretenni?

Figyelt kérdés
Tisztába vagyok vele, hogy qva nagy az orrom, de eddig nem is érdekelt, amíg egyre többen nem szóltak be érte pl. utca vagy valami eseményen. És egyre többen látom, hogy bámulnak az utcán ha szembe jön velem, és csak arra tudok gondolni, hogy biztos az orromat nézi. Nem igaz, hogy ennyire rohadt ronda lenne, mert én nem látom olyan rondának azért. Képeket küldök privátba, de csak annak aki kort, nem, illetve megyét ír (ennek oka, hogy nem szeretnék ismerősbe futni). Mivel fiú vagyok inkább a lányok írjanak, de nem gond ha a másik nem is ír. :D

2019. nov. 20. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a hosszútávú szorongást megoldja, akkor igen, én kés alá feküdnék.
2019. nov. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
24/L/Heves. En is megmutettem 4 eve.
2019. nov. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
na , de hozzátenném, hogy minden ember mehetne megműttetni magán valamit, a fejben van a baj nem az orrunkkal.
2019. nov. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a pasztikai sebeszem mindig azt mondta, hogy csak akkor mutsem meg ha minden nap eszembe jut es engem zavar. Mert ha nem igy van akkor ugyse fog tetszeni a vegeredmeny
2019. nov. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!