Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Plasztikai műtét 18 évesen?

Plasztikai műtét 18 évesen?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom elfogadni magam, hogy ilyen csúnyának születtem

2019. dec. 21. 21:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

H h eldeformálódhat? Betesznek valamit, de ha esetleg valami nem jo sztem azt ki is tudják venni mivel nem a csonthoz nyulnak..ugyhogy max sebek lesznek, de azok igyis ugys.

Nekem is volt fogszabim, évekig, nem változott miatta semmi az állam terén, csak mostmár rendesebben állnak a fogaim, pedig mondta a fogorvos, h ettöl majd jobb lesz a profilom..

2019. dec. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Általában semmibaj nem szokott lenni vele, csak nem lehet kontakt sportokat űzni, Ha ilyen műtétet akarnék biztos nem Mon csináltatnám mondjuk ez csak az én véleményem.
2019. dec. 29. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A fogszabályzó csak akkor fog segiteni ha mélyharapásod van, ha nincs akkor csak a fogaid fognak változni.
2019. dec. 29. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!