Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Október végén megütött orrom,...

Október végén megütött orrom, azóta fáj, feszül és recseg, ha megmozgatom, mi lehet?

Figyelt kérdés

Most itt az eleje. 2017 álrilisában a két szemem közt lett törve, akkor vérzett is, az összeforrt azóta, de görbe és nagyon látszik...


Most ez



2020. jan. 3. 21:11
 1/2 A kérdező kommentje:

Most ez itt az orrom majdnem legvég~n vam és ez az elviselhetetlen feszülés zavar a lejobban. Orvos kilőve, de semmi értelme nincs megcsináltatni, ha pénzem lenne is rá...


Apámék vernek és terrorizálnak az általuk választott BGE GKZ "egyetem" miatt, ahol az elejétől nem ment a számvitel, pikkel és szivat a tanár. Se szakot váltani nem engedtek, se meghallgatni, egyszerűbb, ócsárolmi, ütni, hogy megöllek és fenyegetni...


Ennyit ért a drága egyetem. Már bánom, hogy nem lettem öngyilkos korábban. Mi maradt? Hova lépjek le??


Persze mindenkinek leadják a kamu, thogy egy ingyenélő egyetemista vagyok, aki "b..szott" tanulni... De ezeket a részeket kihagyják, sőt falun meg is tapsoljlák érte őket. Sőt 22 évesen a falusiak és an, ám tanár kollégái le is jelentik, mimden lépésemet. Mert sehova nem mehetek, nem találkozhatok senkivel...


Nem bírom tovább. Bnáom, hogy az októberi balhé után, mikor azon múlotz, hogy az udvaron ütött, hogy véletlen reflexből sikított, hogy most élek...


De 230.000 forintom van, két nyelvet beszélek. Mivel mimdenkitől eltilttottak, így barátaim, barátom nincsenrk, akik segítenének. Sőt ezzel is csak rácsesztem.

De ezt a feszülést az orromban nem bírom...

2020. jan. 3. 21:18
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem kicsit próbáld meg összeszedni mit is akartál leírni,mert így elég keszekusza. Viszont ha otthon ilyen terror alatt élsz, akkor azt mielőbb kezelni kell, mert egy életre meg fogsz lelkileg,de akár testileg is nyomorodni. Az iskolának, ahova jársz, van pszichológusa biztosan, akivel a problémáid át tudod beszélni, és akár tud egy jó megoldást is javasolni. Sok szerencsét!

Az öngyilkosság pedig nem megoldás!

2020. jan. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!