Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Milyen egy szilikon mellett...

Milyen egy szilikon mellett megfogni?

Figyelt kérdés

Aki fogott már, annak mi a véleménye? A termesztes és a szilikon között mi a különbség? Melyiket jobb megfogni?


Köszi előre is a válaszokat.



2020. jan. 25. 02:04
 1/6 anonim ***** válasza:
62%

Mindkettőt fogtam már, és egyértelmű, hogy a természetes a jobb.

A szilikon nekem nagyon mesterséges, mű hatású, nincs meg az a természetes lágy esése ami kell, egyszerűen ott van két labda és kész. Számomra izgatóbb egy természetes, puha mell.

De ez csak egy vélemény. F28

2020. jan. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Talán 2x fogtam szilikon mellet(mammográfiát tanultam/néztem éppen). Igazából alig lehetett érezni azt, hogy hol kezdődik az implantátum. Inkább látványra más. Egy igazi mell, mégha feszes is nem áll olyan peckesen. Azt nem tudom, hogy az implantátumra mennyire kell vigyázni, de gondolom nem tesz jót neki a dögönyözés, de ez csak tipp.
2020. jan. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez most mit jelent, akkor melyiket jobb fogni?
2020. jan. 25. 11:04
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok: szerintem egyik sem jobb vagy rosszabb csak más. Én mondjuk inkább a természetesség híve vagyok.
2020. jan. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%
Én is fogtam egyszer. Mintha gumilabda lett volna. Ahogy irták,az esése,tartása is más,természetellenes. Szóval az igazit jobb fogdosni.
2020. jan. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
72%
Attól is függ mik az arányok és izom alatt vagy fölött van-e
2020. jan. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!