Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Felségemnek felajánlottam...

Felségemnek felajánlottam hogy 2gyerek utáni kissé megereszkedett melleit sziloikonnal korrigálná akkor én támogatom Erre kiakadt hogy miért nem jó ami van! Jogos?

Figyelt kérdés
2017. aug. 29. 11:00
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Jogos! Ha őt nem zavarja, akkor jobb, ha te nem említed hogy téged igen. El kell fogadni egymást ahogy van. Inkább legyél hálás neki a gyerekekért.
2017. aug. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%

Jogos.


Egyrészt ha csak a feszes mellek miatt szereted/vagy vele, akkor veled igencsak nagy gondok vannak


Másrészt az ö teste, ha öt nem zavarja, akkor neked semmi beleszólásod - föleg, hogy nem azért lett ilyen, mert elhagyja magát, hanem mert szült gyerekeket és ez ennek a természetes következménye.


Harmadrészt egy ilyen korrigálás egy elég komoly mütét, aminek eleve vannak kockázatai, ezen kívül a szilikon eléggé veszélyes lehet, és rengeteg probléma van belöle.


Negyedszer egy szilikonos mell utána nem természetes hatású, mégha a kinézete jól is sikerül, a fogása egész más lesz, ezért adott esetben neked még kevésbé tetszeni a mindennapos "használatban"

2017. aug. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Jogos.
2017. aug. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
jogosan akadt ki. életet adott két gyermeknek, a terhesség pedig megviseli a nők testét. striák, súlyfelesleg, mellek kevésbé feszesek... de ez a természetes. a mellei megereszkedéséről nem tehet, ezt dobta a gép, de gondolom nem bánja, mert "cserébe" van két csodálatos gyermeke. ez az élet rendje, változik a testünk, nem maradunk örökre fiatalok és feszesek, és tőled ez elég felszínes kijelentés volt, amelyből (jogosan) ő azt szűrte le, hogy te nem vagy megelégedve vele, neked a feszes mellek kellenek. őt láthatóan nem zavarja a melle (vagy nem foglalkozik vele), így fogadd el te is őt, idővel rajtad is lesznek hibák.
2017. aug. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%

Második válaszoló érveit olvasd és gondold át, mert jól megfogalmazta.


Annyit még hozzátennék, hogy szánalmas az a "férfi", aki gyereket tud csinálni az asszonynak, de ha a terhesség miatt megváltozik a teste, azt már nem fogadja el. Ennyit arról, hogy "jóban, rosszban".

2017. aug. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
jogos. szerintem ha pl olyan van, hogy felszedett sokat, és neked úgy nem vonzó, akkor mondhatod szépen normálisan, hogy fogyjon le, mert neked így nem vonzó. vagy ha olyan rövidre vágja a haját, ami neked már nem teszi vonzóvá, akkor mondhatod. de itt már sokkal komolyabb dologról van szó. szerintem minden ilyen műtét, gyógyszerszedés, tehát komoly dolgok már abszolút nem elvárhatók a másiktól.
2017. aug. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy tényleg csak felajánlottad, vagy tényleg azt sugalltad-e, hogy nem jó ami van.

Én nem sértődnék meg ilyenen, mi lazábbak vagyunk. De eleve nem jutna eszembe kiírni erről kérdést gyakorira, mert nem tartozik másra.

2017. aug. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Jogos!!Te mit szólnál ha ő azt mondaná hogy a megöregedett képedet ha át akarod szabatni,ő kifizeti?
2017. szept. 7. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem kedves gesztus. Mi előre megbeszéltük, hogy az utolsó gyerek után megcsináltatjuk. Mindkettőnknek jó így is, két gyerek után kicsit viseletes ugyan, de a harmadik után szerintem jár egy nőnek hogy ha van rá keret megcsináltassa.
2021. dec. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!