Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mekkora annak a veszélye,...

Mekkora annak a veszélye, hogy az implantátumot nem fogadja el a szervezetem?

Figyelt kérdés

Szájpiercingem és a fülemben lévő piercing sem maradt meg, begyulladt és ki kellett vennem. Viszont a köldökömben és az intim piercing hamar begyógyult. Amik begyulladtak, megpróbáltam a gumisat, orvosi fémet és az ezüstöt is, de nem segített.

Mellnagyobbításom lesz, viszont nagyon tartok attól, hogy valami komplikáció adódik.


2020. márc. 14. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Annyira mégsem aggódsz, hogy ne csináltasd meg, szóval..:)
2020. márc. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%

Mit vársz tőlünk, te már úgyis döntöttél, hogy megcsináltatod.

Neked kell tudnod, a te testedről van szó, de az biztos hogy nagyon elszánt lehetsz ha még így is belevágsz.


Egyébként a sikertelen műtétekről soha nem beszél senki.

2020. márc. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%

Hogyne beszélne! Attól, hogy te nem hallottál róla, igenis sokan megosztják negatív tapasztalatukat is.

Az én orvosom egy külön konzultációt tartott csak az esetleges komplikációkról. Facebook-on a plasztikai sebészet csoportban nagyon sokan leírják a történetüket, akár pozitív, akár negatív a végkifejlet.

Kérdező, ez elég ritka, hogy valakinek kilöki a szervezete az implantot. Ezzel a kérdéssel ne a gyakori népéhez fordulj, hiszen látod, hogy semmi értelmes választ nem kaptál. Minden felmerülő kérdésed az orvosodnak tedd fel! Benne maximálisan meg kell bíznod, bizalmasnak kell vele lenned, hiszen azért választottad őt. Ha kételyeid vannak, nyugodtan keresd fel! Azért ő az orvosod, hogy bármivel megkereshesd. Nekem mondta is az orvosom, hogy ne aggódjak, nincs buta kérdés. Ami felmerül bennem nyugodtan kérdezzem. Ne úgy menjek a műtőbe, hogy van bennem aggály. Ezt így mond el neki, hogy ez miatt aggódsz. Ő el fogja mondani, hogy mennyi ennek az esélye.

2020. márc. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igazad van abban, hogy én még nem hallottam negatívumról, igaz nem is kutakodtam a témában 😀 Szerencsére nincs szükségem rá, és remélem soha nem kell szilikont magamba rakatnom.


Viszont azt észrevettem hogy akit már megműtöttek, általában foggal körömmel védik az igazukat, itt is sokszor találkozom olyan kommenttel, amiben leoltják a szilikonos nők a többieket. Nem rád értem hanem általában, félreértés ne essék, csak válaszoltam, mert megszólítottál.


Kérdező, ha úgy érzed neked jobbá teszi az életed, akkor csináltasd meg. Remélem nem bánod meg.

2020. márc. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Ezen az oldalon nagyon bántják a plasztikázott embereket. Ha valaki kirak egy ilyen kérdést, csak olyan válaszok jönnek, hogy minek az, undorító, két lufi, stb. Pedig nem is tudják a valódi okot. És nem elég tájékozottak a témában, hogy tudják igenis van szép természetes hatású szilikon mell is. Nem csak a Rubint Rékás borzalom létezik. Csak általánosítanak és tudatlanul jönnek ide hit téríteni.

Ezért védjük az igazunkat és állunk ki magunkért.

Szuper, hogy valakinek nincs rá szüksége, hálistennek szerencsés. De van, akinek meg igen. Mindenki maga dönt a saját teste felett.

Ha valakit nem érint egy téma, akkor felesleges tudatlanul válaszolnia.

2020. márc. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Oké vettem a kioktatást, köszönöm. 😀

További szép napot.

2020. márc. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!