Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Csináltathatok szilikon...

Csináltathatok szilikon melleket hívő lányként?

Figyelt kérdés

2020. márc. 19. 12:33
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok hívő, őszintén nem értem, hogy mi az összefüggés. DE, ha nem szabad hívőként mutogatni magad, és a testiség, meg az ezzel kapcsolatos "bűnös" dolgok, amiket más fejében keltesz a melleddel, azzal mi van?

Vagy isten teremtett olyannak amilyen vagy mert ilyennek akart, akkor azon változtathatsz? :D

Mindezt mind ateistaként kérdezem, elnézést, ha pontatlanul fogalmaztam.

2020. márc. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim válasza:
64%
Nem. Vagyis nincs kifejezetten megtiltva, de egy hívőnek nem ez az értékrendje. Mármint szépnek tűnni mások előtt.
2020. márc. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Nem öltözködnék kihívóan, csak szeretnék tetszeni a majdani páromnak, mikor meztelenül lát.
2020. márc. 19. 12:43
 4/34 anonim válasza:

"Csináltathatok szilikon melleket hívő lányként?"

Csináltathatsz, nem ezen fog elmenni az üdvösséged. Ilyenkor érdemes ellenőrizni Pál levelei alapján, hogy valódi-e a megtérésünk, és értjük-e, hogy mit jelent a megszentelődés folyamata

2020. márc. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim válasza:
72%

Ha a párod nem fogad el úgy, ahogy vagy, akkor nem érdemel meg téged. Akkor szeret igazán, ha úgy is kitart melletted, ha ronda vagy.

Amúgy hidd el a legtöbb férfinek nem tetszik a szilikonmell. Túl nagy, természetellenes, ketté áll és így tovább. Sok férfi meg kifejezetten a kis melleket szereti.

2020. márc. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim válasza:
100%

"csak szeretnék tetszeni a majdani páromnak, mikor meztelenül lát."

Különben nem tetszel a párodnak? Elég érdekes

2020. márc. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim válasza:
89%

"Amúgy hidd el a legtöbb férfinek nem tetszik a szilikonmell. Túl nagy, természetellenes, ketté áll és így tovább. Sok férfi meg kifejezetten a kis melleket szereti."

Nekem is volt kismellű barátnőm. ő is szilikonmelleket akart. Mondtam, h rendben, de akkor nem biztos, hogy lesz kedvem hozzá, mivel nem bírom a gumibaba-szexet. Aztán kiderült, h nem feltétlen csak miattam akarta csináltatni...

2020. márc. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

"Nem öltözködnék kihívóan, csak szeretnék tetszeni a majdani páromnak, mikor meztelenül lát."

Nem ettől fogsz tetszeni a párodnak, már ha normális értékrendje van és nem csak egy darab húst lát benned.

Egyébként nyilván függ a motivációtól is, mert el tudok képzelni olyan nyomós indokot, ahol ez érthető. Pl. ha valakinek le kell vágni a mellét, de még fiatal és ettől újra jobban érzi majd magát.

2020. márc. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
37%
Butaság lenne!
2020. márc. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
58%
Biblia nem tiltja!
2020. márc. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!