Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Csináltathatok szilikon...

Csináltathatok szilikon melleket hívő lányként?

Figyelt kérdés

2020. márc. 19. 12:33
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem a legfontosabb, de minden férfi szívesebben foglalkozna egy nagy kerekkel, mint egy kis szétállóval. De nyilván ez házasság után is megbeszélhető csak kíváncsi voltam a többi hívő mit gondol a témáról, nem visszatetsző-e.
2020. márc. 19. 13:10
 12/34 jdfGabrella ***** válasza:
A biblia nem tiltja.
2020. márc. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
40%
Nem minden férfi foglalkozni egy nagy kerekkel, ami MŰ, hidd el.
2020. márc. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
*foglalkozna szívesebben
2020. márc. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim válasza:
46%

Ha alapvetően normális melled van, csak te nem vagy megelégedve a méretével, akkor az hiúság és bűn ilyet tenni, nem csinálhatsz a Szentírás alapján.


Ha mondjuk mellrákod volt, mint sokaknak, eltávolították a melled vagy egy részét, s emiatt kell ilyen beavatkozás, akkor azzal szerintem nincs probléma.

Talán egészségesként gondolhatnál kicsit ezekre az emberekre, a fene nagy hiúságod mellett. Kicsit ezeken is érdemes lenne "hívőként" elgondolkodni, a helyett, hogy életed fő célja a cicababa ribizli stílus felvétele.

2020. márc. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
Sosem vennék fel cicababa, ribizli stílust. Visszafogott vagyok, de nem akarom, hogy a társam majd hiányolja a fognivalót...
2020. márc. 19. 13:32
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

A keresztény élethez az is hozzá tartozik, hogy az ember lánya megnézi, kivel köti össze az életét.

Nehéz elképzelnem olyan hívő lányt, aki egy olyan férfi mellett akarná leélni az életét (vagy akár komolyabb kapcsolatba kerülni vele), akinek ez döntő kérdés lenne.

2020. márc. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
Nem döntő kérdés, de ha olyan társra lelnék, akiről tudom, hogy jobban tetszik neki a nagy mell, akkor bűn ha kedveskedni szeretnék neki?
2020. márc. 19. 13:41
 19/34 anonim ***** válasza:
Ha párkapcsolatban, csak az ő kedvéért tennéd, szerintem nem bűn. Csak butaság.
2020. márc. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
60%
Ha olyan párom lenne, aki az én kedvemért akarná műttetni magát, mindenképp megpróbálnám lebeszélni. Már csak az egészségügyi kockázatok miatt is.
2020. márc. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!