Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Amennyiben jelentős súlyveszte...

Amennyiben jelentős súlyveszteséget érek el, akkor TB-n megcsinállják a bőrömet?

Figyelt kérdés

Amennyiben jelentős súlyveszteséget érek el, (Esetemben 50kg, 140 -> 90) akkor TB-n megcsinállják a bőrömet? Jelenleg 100kg vagyok, kemény félévet tudhatok magam mögött, még 10 tervben van, viszont már most észre vettem, hogy a bőröm csúnya. Édesanyám szerint több olyan ismerőse is van aki el tudta intézni, 18 év alatt is, pszcihiáternél eladva, hogy mennyire depressziós ez miatt, s így TB-n megplasztikáztatta a megmaradt bőrt. Ez lehetséges?

Köszi, 17F.



2020. ápr. 17. 23:09
 1/7 anonim válasza:
0%
Biztos, de undorító.
2020. ápr. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
17%

nem

akkor lett volna az, ha orvosi felügyelet mellett fogytál volna, de beszélj a házidokiddal

de valamit nagyon rosszul csinálhatsz, ha a te korodban egy normális ütemű fogyás mellett nem húzódott a bőr vissza

2020. ápr. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1-es,nézd annál nem csúnyább mint hogy szét repedt terhességi foltokat kelljen nézni egy 17 éves srác hasán, melkasán, valamint oldalán.

2-es, hiába a korom, 50kg az 50kg...

2020. ápr. 18. 02:16
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez már kicsit bonyolultabb, mint régen. Dokumentálni kell az első perctől kezdve mindent. Orvosnak követnie kell a fogyást. Fotókkal is kell igazolni. Hivatalosan az a követelmény, hogy 35-ös BMI érték felett kellett legyen az eredeti súlyod, fogyás után a BMI-nek minimum 10 ponttal alacsonyabbnak kell lennie a kiindulástól számítva és az elért súlyt minimum fél évig tartani kell.

De sok múlik a háziorvoson, ő ad igazolást róla.

2020. ápr. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tehát nem pszichiáterrel kell konzultálni, hanem a háziorvossal!

Előző voltam.

2020. ápr. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is szenvedtem vagy két hónapot mire szereztem háziorvostól igazolást, aztán mi történt? A kutya nem kérte el. Elmentem plasztikai sebészetre, rámnézett az orvos, megkérdezte hány kg-t fogytam, gratulált, és eligazított a továbbiakról.
2020. ápr. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen. Ezzel már szerintem beleférsz a BMI-be. Ha gondolod írj privátban, írok neked egy dokit, rengeteg ilyen műtét van a háta mögött, profi. :)
2020. ápr. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!