Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Pécsi da vinci klinikáról...

Pécsi da vinci klinikáról tapasztalat, vélemény? A honlapjukon feltüntetett árak elavultak?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Régóta gondolkodom orrplasztikán, sokat olvasgattam hogy ki melyik dokit ajánlja, és arra jutottam hogy nem sztár orvoshoz akarok menni mert ott is van kockázat csak drágább.

Pécs van hozzám a legközelebb, így nem kéne sok km-t utazni kontrollra stb.

Ha valakinek volt itt műtétje tudna nekem mesélni róla?

Mennyibe került, az országban nem számít alja helynek ez a klinika? Bocsánat hogy tájékozatlan vagyok.



2020. máj. 3. 14:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Pavlovics Gábor Pécsen nagyon jó, és igen a Da Vinciben dolgozik. Ez annyira nem alja hely, hogy egy csomó egyetemi prof. dolgozik ott, és ez ugyan csak személyes vélemény de Pécs jobb mint a SOTE.
2020. máj. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!