Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Műttessem le újra a keloidom?

Műttessem le újra a keloidom?

Figyelt kérdés

Egyszer már eltávolították az egyik ilyen kinövésemet műtéttel, de visszanőtt. A másik fülemen is már kezdetlegesen megjelent egy keloid kinövés.

Mit csináljak velük? Zavarnak, ezért el akarom távolíttatni, de félek, hogy műtéttel visszanőnek, és nagyobbak lesznek.



2020. máj. 9. 11:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem értek hozzá, mert nem vagyok orvos, de én úgy tudom, hogy a keloidos heget valamilyen trauma váltja ki. Gondolom a füledben volt piercing és azért alakult ki, szerintem keress fel egy orvost, úgy tudom lézeres kezeléssel el lehet tüntetni hosszabb időre is. De van contractubex kb. 3000 Ft, ha nem olyan nagy.

Nekem is voltak piercingek mindkét fülemben, egyelőre kenem a kenőccsel, szóval még nem tudom, mennyire lesz hatásos, de ha neked sem olyan nagy megpróbálkozhatsz vele, hátha jó, és olcsóbb mint a műtét.

2020. máj. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!