Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Teljesen le vagyok döbbenve!...

Teljesen le vagyok döbbenve! A pasim azt akarja, hogy műttessem meg a mellem! Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk már együtt. Sokszor cikizett a kis mellemmel, de ezt leginkább játéknak vettem. A műtétre se kényszerít, de egyre gyakrabban emlegeti, hogy milyen boldoggá tenném vele. Meg szerinte túl nagy ügyet csinálok belőle, minden második lánynak már műtve van a melle, nincs ebben semmi veszélyes...stb. Még ki is fizetné a műtétet.


De én egyszerűen ki nem bírnám, ha felvágnák a mellem. Én egészséges testképpel rendelkezem. Vékony vagyok (170cm és 55kg) és szerintem az alakomhoz teljesen jól áll ez a pici cici. Picik ugyan, de egyformák és feszesek, az előző pasijaim teljesen elégedettek voltak vele. Le vagyok döbbenve, hogy a mostani barátom ezt nem hajlandó elfogadni. Szakítani ezért nem akarok vele, mert szeretem.


Igazából mérges vagyok. Tényleg nagyon sokan műttetik meg a mellüket és lassan már a férfiaknak is ez lesz a normális, mert már csak ilyen csajok rohangálnak az utcán. Pedig ez egy hatalmas és gusztustalan biznisz és azt akarják elhitetni az emberekkel, hogy szilikoncici a szép a természetes már nem.


Félek, hogy szakítani fog velem emiatt...


Férfiak véleményére is kíváncsi vagyok! Ti hogy vagytok a szilikonmellekkel? Tényleg csak az a szép?


27/L



2012. okt. 13. 12:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

"Az előző pasimnak tetszett" --> a következőnek is tetszeni fog ennyi...


25/F

2012. okt. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
21%
Hátha kifizet, akkor miért ne...
2012. okt. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
96%
mondd meg neki, hogy nekem kifizetheti. te meg hagyd ott, mert tapló.
2012. okt. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
21%
A szilikonmell is tud olyan szép lenne mint a természetes, ha a pasid kifizeti akkor szerintem nincs probléma.
2012. okt. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
komolyan mondom hagyd ott.mi lesz később esetleg ha lesz gyerek akkor utána az egész tested átműttetné???
2012. okt. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%
Nem akarlak megbántani, csak leírom amit őszintén gondolok erről. Ez a pasi nem szeret téged igazán, csak a külsőségekre utazik és nagyon önző lehet, ha ilyet kér tőled, és nem úgy imád, ahogy vagy! Ez a srác egy igazi suttyó lehet! Írtad, hogy szereted és nem akarod elveszíteni, de ha az eszedre próbálsz hallgatni, akkor ne tedd, csak az ő kedvéért! Ha te is benne lennél, akkor még azt mondanám, jó csináltasd meg, főleg, ha kifizeti! De mivel idegenkedsz az egésztől, ráadásul ő még nyaggat is ezzel, szerintem hagyd az egészet, a kapcsolatra is értve! Keress olyat, aki úgy imád téged ahogy van! A szilikonmellekre visszatérve, véleményem szerint csúnyák. Nagyon ritkán látni olyat, amit szépen megcsinálnak. A legtöbb csajnak tök sablonos (egyforma), olyan mintha egy labdát ültettek volna be. A természetesben az a szép, hogy ahány lány, annyi forma. A szilikonmellek meg tök egyformák. Semmi izgalmas nincs bennük. Mint ha futószalagról jöttek volna. Na, meg természetellenes kemények, mereven állnak és sokszor még a hegek is látszódnak. :S
2012. okt. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos kidobnám. Ugyanis ő tipikusan az a fajta, aki egyszer úgy is elhagy egy nagyobb mellű nőért, ha nem műtteted meg.

És igen is veszélyes a műtét, el ne hidd már, hogy teljesen veszélytelen...

2012. okt. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
87%

Hát ettől most én is teljesen ledöbbentem!!

Én mondjuk rettentően büszke nő vagyok, és ha nekem ilyet mondana a párom, akkor megkapná, hogy ennyi, el lehet takarodni, ha nem vagyok jó, mert senki kedvéért nem teszem kockára a testi épségemet és szépségemet.

Nem is létesítenék kapcsolatot egy olyannal, aki ennyire a külsőségek megszállottja... mert azt ne mondd nekem, hogy a belsődért szeret.

Már csak azért is rossz ez, mert egy ilyen buta, felületes pasi szerintem akármikor megcsalna egy műnővel.

Legyen önbecsülésed és ne vesztegesd egy ilyen pasira az idődet! Ne hagyd, hogy bárki is elvegye az önbizalmad!


Egyébként nem tudom, hol éltek ti, erre felénk kevés lánynak van műmelle.

Nekem speciel abszolút nem tetszik. Az én melleim is kicsik, de feszesek, formásak, a barátom is oda van értük.

A nagy melleket még természetesben sem tartom szépnek.

2012. okt. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

"Előző pasidnak tetszett" --> Következőnek is tetszeni fog.


Ez így van. Mégis mit vársz az aktuálistól? Szeretni fog életed végéig? Szépen elfogyasztja az önbizalmad. Na szedd össze magad.

2012. okt. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Sok csaj megcsinálja a pasijáért. De sztem nem helyes dolog. Ha emiatt szakít akkor egy utolsó hülye. Ha legközelebb célozgat, mondd meg egyszer és mindenkorra, h nem lesz megműtve és kész. És ha nem tetszik akkor még most húzzon el a .csába...

Már az is csoda, h benned felmerült az ilyesmi, az én csajom még a haját se festené be a kedvemért, de én még ennél apróbb dolgokra se nagyon képes, mondjuk ez már egy másik véglet sajnos :/

2012. okt. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!