Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Férfiak! Cicaszemmel vagy...

Férfiak! Cicaszemmel vagy anélkül jobb egy nő? Szükséges vagy szükségtelen beavatkozás?

Figyelt kérdés

[link]


[link]

[link]


[link]



2020. jún. 26. 23:03
A kérdező szavazást indított:
Igen, érdemes megcsinálni mert sokat dob a külsőn
Nem számít
Nem érdekel
44 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Számít, mert ez a pitsaszem ez rosszabb mint az eredeti. Ráadásul nem csak, hogy rosszabb még meg is plasztikáztatja magát érte. Én magam nem vagyok egy túl eredetiség párti de a szemműtét az ha ezért van az túlzás, látásjavítás az jó ez rossz műtét. De azok az undorító szájak az elsőn azok még rosszabbak a cicaszemnél is! Létező dolog, hogy egy nő szolidan kisminkelve szép sok sminkel retek. Ez a műtögetem magam is ilyen. 23F
2020. jún. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem cicaszem, az csak a tusvonal. Ez foxy eye.
2020. jún. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Hülyeség, ahogy legtöbb plasztikázás.
2020. jún. 27. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Cica szemnek, róka szemnek hívják angolul. Ha mindkettőt surgery-vel írod be ugyanazt dobja ki.
2020. jún. 27. 17:06
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is felesleges.

Ha annyira akarsz cicaszemet, tanuld meg szemceruzával vagy tussal hogy kell cicásra festeni.

Még olyan lány szemét is ki lehet festeni úgy, akié egyáltalán nem olyan.

Neten sok videót találsz.

2020. jún. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én már biztos nem akarok ilyet, csak arra voltam kíváncsi mennyire jön be a férfiaknak.
2020. jún. 29. 16:53
 7/10 anonim ***** válasza:

Egy újabb hülye ideál, amit a szépségipar felhypeolt. Az ívelt, bozontos szemöldökök már lecsengőben vannak, amiért tavaly boldog-boldogtalan bevetette microbladinget, - erre jön egy újabb bugyuta trend, ami még csak nem is esztétikus! Legalább is nem mindenkin, mert a szemöldöknek van egy teljes vonala, és borzasztóan áll azoknak, akiknek nem illeszkedik az arcformájához.

Sokkal szebb és nőiesebb egy ívelt szemöldök, mint ezek az egyenes borzalmak.

2020. jún. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
*a szemöldöknek van egy természetes vonala
2020. jún. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 mikeXxX ***** válasza:
Én csak azt szeretem ha szem vége szexin ki van húzva 😁.
2020. jún. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szalbehuzassal tudjak meg felhuz i a szemed. A felszivodo szal utan egy hettel sportolhatsz. Fel ev alatt szividik fel!!! A tartosnal 1 honap mulva. 4-5 ev mulva.
2020. júl. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!