Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az udvarlás egy szükségtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az udvarlás egy szükségtelen színészkedés?

Figyelt kérdés

Nem rég meghallgattam ezt a videót.


[link]


Az elején arról van szó, hogy egy nő szeretné, ha udvarolna neki az a férfi, akivel találkozgat.


Úgy érzem ez az egész udvarlósdi tényleg színészkedés. Én is jobban szeretem, ha spontán alakulnak a dolgok, és nem vár el tőlem ilyen giccses színészkedéseket.


2020. máj. 5. 22:57
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
63%
Nem. Az udvarlás egy szükséges színészkedés
2020. máj. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem izgalmas része ez a kapcsolatnak. Talán a legjobb része, de persze úgy hogy minketten aktíval nem csak a nőről szól az egész. Olyan mint egy játékos évődés.
2020. máj. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
25%

A nők szerint egy játékos évődés, a férfiak szerint egy kín.


Mármint azon férfiak szerint akik rá vannak szorulva. Egy igazi alfa nem udvarol, csak pörgeti a slusszkulcsot és villant pár pimasz mosolyt az öltönyében, odaszól pár bunkó dumát (ami a nők tévképzete szerint egyenlő a magabiztossággal), és már hullanak is a bugyik.

2020. máj. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
79%
Hát, akitől színészkedés, az inkább ne csinálja. Akinek a személyiségéhez tartozik, az pedig igen.
2020. máj. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
74%

2-es vagyok. Nem a nők szerint évődés, hanem csak szerintem, ami lehet különbözik más nők véleményétől. (mert tudod nem vagyunk egyformák)

Akinek az udvarlás kín, az mit szeretne? Hajtson rá a nő? Az meg már nem olyan izgi ugye, sok férfi pont ekkor húzza be a kéziféket mert zavarba jön. Meg nem nőies.. Mi legyen? :)

Vagy nincs az udvarlás fogalmával tisztában.

Azért tisztázzunk valamit, az udvarlásnak nem öncélúan a hízelgésről, szórakoztatásról kell szólnia mint írtam ez egy kölcsönös interakció, ami az ismerkedés részét képezi.

Mégis mi benne a kín? Érdeklődni a másik iránt? Lassan fedezni fel a személységét, határait, ízlését és lelkivilágát? Meghívni egy kávéra?

Borzalom. :)

2020. máj. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
57%
#3: légy nyugodt, az, hogy erről így vélekedsz, azonnal látható rajtad, még ha nem mondod ki, akkor is. Az ilyeneket nem véletlen,hogy bottal se piszkálja meg egyetlen nő se.
2020. máj. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
21%
Udvarlás, randi meg ilyenek csak arra jók, hogy a nők az átlagpasikat túráztathassák. A jól kinéző férfiakkal a nők azonnal lefekszenek, azoknak egy 100-adát sem kell tenniük, mint a többi férfinek.
2020. máj. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
51%
#6: Akkor mégis hogy lehet, hogy volt már párkapcsolatom? Nyugodj meg, teljesen nyugodt vagyok.
2020. máj. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
82%

"A jól kinéző férfiakkal a nők azonnal lefekszenek, azoknak egy 100-adát sem kell tenniük, mint a többi férfinek."


Erre az állítólagos jelenségre milyen megoldást javasolsz? A rosszul kinéző férfiakkal is feküdjünk le egyből, vagy a jól kinézőkkel se? Melyik tenné boldoggá a kis szívedet?

2020. máj. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
66%
#8: gondolom, úgy, hogy ebben az országban mindig voltak és mindig lesznek igénytelen nők is. Sőt, a számszerű többséget mindig is ők fogják alkotni.
2020. máj. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!