Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Fiúk titeket zavarna?

Fiúk titeket zavarna?

Figyelt kérdés
Zavarna, ha egy lánynak fel lenne töltve a szája? Nem arra a gusztustalan kacsaszájra gondolok, hanem csak olyan átlagos méretűre.

2020. júl. 2. 19:05
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
Mi értelme van annak? Miben változna meg az életed, ha megcsináltatnád?
2020. júl. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon vékony a szám es tökre zavar...
2020. júl. 2. 20:40
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Biztos van olyan is rajtad, amivel meg meg vagy elégedve. Koncentrálj inkább arra.
2020. júl. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

Alapvetően a plasztika és műtétek ellen vagyok, de szájfeltöltésben láttam már olyat, ami bejött. Azt hiszem van olyan is, ami időszakos és kiürül egy idő után.

Amúgy nem ettől fog függni önmagában, hogy bejössz e valakinek. Ha a többi dolog rendben van rajtad, akkor befogsz jönni. Ha nincs, akkor nem.

Mennyire vékony a szád és milyet szeretnél?

2020. júl. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Csak a felső részébe szeretnék egy picit.
2020. júl. 2. 23:00
 6/10 anonim ***** válasza:
41%
Igen zavarna, nem kellene mű barátnő.
2020. júl. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
63%

Nekem férfiként az sem zavar ha egy nőnek szilikon melle van, viszont a műszájtól falra tudok mászni, szerintem nagyon csúnya.

Bár nem irom le, hogy nem készülhet szép belőle, ettol fuggetlenul en nem rajongok erte

2020. júl. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Attól, mert vékony a szád még igenis lehetsz szép és természetes. Én nem támogatom a műszájat, mert nem eredeti és ennek tudatában a csókolózás is furcsa lenne.
2020. aug. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Palik akik itt szörnyűlkodnek a töltött ajkakon remelem tudjátok hogy a legtöbb női celebnek is van, majdhogynem mindnek, csak nem feltűnő mert jól csinálják.
2021. febr. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Semmi gond nincs vele ha ízléses és nem túl hivalkodó.

Nekem kifejezetten a telt ajkú nők tetszenek.

A legtöbben azzal rontják el, hogy a felső ajkat annyira töltik fel mint az alsót, vagy még jobban.

Szóval ezt ne tedd: "Csak a felső részébe szeretnék egy picit."!!!

Ettől lesz természetellenes.

Nézz szét a neten vagy az utcán és figyeld a nők száját. A természetesen teltebb ajkúaknak az alsó ajkúak 99%-ban vastagabb mint a felső.

Gondold meg, ha nem akarsz újra plasztikáztatni. ;)

2021. febr. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!