Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Arcplasztika Dr. Pataki...

Arcplasztika Dr. Pataki Gergelynél?

Figyelt kérdés

Saját zsír visszatöltéssel kombinált arcplasztikát szeretnék. Külföldi oldalakon jó véleményeket olvastam róla ilyen műtétekkel kapcsolatban, itthon viszont szinte csak mellplasztikás tapasztalatokat látok. Persze ebből is kiderül, hogy emberséges orvos, de ebben a témában sajnos nem sokat segít. Valakinek közületek volt már arcműtétje is nála? Mennyi idősen? Elégedettek vagytok az eredménnyel?

És végül, de egyáltalán nem utolsó sorban: mennyibe került? 1,5 millióból "meg lehetne úszni", vagy naiv vagyok? :D (senkinek sem akarok a zsebében turkálni, csak azt szeretném tudni, mennyit kellene még gyűjtögetnem)


Röviden az esetemről: 28 éves vagyok, normál testtömeg-indexszel. Nem vagyok ráncos, az arcom viszont túl csontos, a halántékom nagyon beesett, és az arcközepem is enyhén megereszkedett. Hosszútávú(/hosszabb távú) megoldást szeretnék mint amit a hyaluron és társai kínálnak.


Előre is köszönöm a segítségeteket!



#plasztika #arcplasztika #sajátzsír #SMAS #XMACS
2020. júl. 11. 23:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az összes kérdésedre megkapod a választ, ha felveszed vele a kapcsolatot és elmész egy konzultációra.

De szerintem ez egy ritka műtét lehet, nem hiszem, hogy sokan fognak válaszolni de elvileg nagyon ügyes orvos, szóval jó választás lenne.

2020. júl. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak akkor mernék elmenni konzultációra, ha tudnám, hogy van elég pénzem a műtétre. Teljesen felesleges rabolni egymás idejét és beleélni magam a dologba, ha úgyse tudom megfizetni. Egyszerűbb lenne az élet, ha lennének irányadó árak a honlapján, de sajnos nincsenek. Ezért kérdezek itt. :)
2020. júl. 12. 13:12
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is hiányoltam az árakat, nem is értem, hogy gondolják, hogy semmit nem írnak ki. Talán ha felhívod őket (úgysem ő veszi fel, hanem valami asszisztense) akkor tudnak valami irányárat mondani.
2020. júl. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Miért kéne kiírniuk az árakat?

Nagyon sok orvos oldalán nincs kint. Valakinél egyénre szabott árak vannak.

Amúgy meg Pataki az ország egyik legjobbja és nem olcsó.

2020. júl. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Ja és amúgy a saját zsír is felszívódik ugyanúgy mint a hialuron.
2020. júl. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5: [link]


Avagy, ha normálisan megcsinálták a zsírátültetést, jóval tovább tart az eredmény, mint egyéb beavatkozásoknál.

Mellesleg a hylauron nem is igazán felszívódik, hanem "elmozdul" tehát az évek alatt újra és újra töltött arc a végén rosszabb lesz/lehet, mint az eredeti (ha nem oldják fel az előzőt). Nem én találtam ki: https://www.youtube.com/watch?v=yoF_Ez27-L0


Röviden, a páciensnek hosszabb távon sokkal jobban megérné a saját zsír egész arc feltöltése esetén, hiába tűnik a hylauron sokkal kényelmesebbnek.

2020. júl. 15. 11:43
 7/8 anonim ***** válasza:
A sajat zsir ugyanugy felszivodik,mint a hialuron.
2020. júl. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Úgy olvastabb több helyen, hogy egy része felszívódik, egyik helyen 20, másik helyen 70 százalékokról írnak, és az is fontos, hogy honnan veszik hozzá a zsírt, állítólag a hasról vett "sérülékenyebb", vagy mi :-))
2022. jan. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!