Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Plasztikai műtétek

A kérdés
niceszisz nevű felhasználó kérdése:

Mik a tapasztalatok a BOTOX kezelésröl? Átmeneti megoldás és ismételgetni kell az eljárást 6 havonta vagy végleges beavatkozásról beszélünk?

Sziasztok!

Kimondottan "arcplasztika" érdekelne. Azt olvastam, hogy több alkalommal kell elmenni injekcióra. És hogy 14-18 hét is eltelhet, mire a végleges eredmény megszületik. Ez mennyire végleges? Valóban igaz, hogy egy életre szól úgymond (gondolok én itt éveket 5-10év) vagy ismételgetni kell folyamatosan az injekciókat par havonta?

Köszönettel

Keress kérdéseket hasonló témákban: arcplasztika, botox, arc, plasztika, sebész, orvos, olcsó, drága, végleges, műtét

2018. dec. 21. 07:42  Privát üzenet  

A válaszok
Én olyan szép vagyok, hogy nincs ilyenre szükségem. 19/L

A válasz 10%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 37%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2018. dec. 28. 00:09 Privát üzenet
Barátnőm fél évente ismételten szúrtja.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2018. dec. 28. 13:37 Privát üzenet
Ismetelgetni kell

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2018. dec. 31. 22:29 Privát üzenet
Édesanyám dr.Rusz Zoltánhoz jár botoxoltatni, és ő elégedett.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont jan. 2. 12:38 Privát üzenet
gumikacsaszerzetes nevű felhasználó válasza:

Nem végleges...de tudtad hogy a botox lényegében egy baktérium toxinja ?

A válaszíró 98%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont jan. 16. 12:17 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kutyaszőr ellen van valami végleges megoldás?
Mit tehetnék pánikbetegség ellen? Van végleges megoldás? Tippek?
Teljesen kétségbe vagyok esve. Nem találom a kiutat, és a boldogsagot se! Mi lehet a végleges megoldás?
Örököltem egyedüli örökösként egy házat, a végleges hatálba lépett határozaton az elhunyt haszonélvezete fel van tüntetve az igatlanon (tulajdonosként engem írtak). Gondolkodnak...
Herpeszre nincs valami vegleges megoldas?
Mi a legegyszerűbb, legolcsóbb megoldás egy Samsung S3 Mini teló végleges kártyafüggetlenitésére?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Plasztikai műtétek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!