Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Csak szerintem néz ki úgy...

Csak szerintem néz ki úgy ennyi plasztika után Vasvári Vivien, mintha transznemű lenne?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, nem vagyok itelkezo, semmi bajom nincs a transznemű emberekkel.


De egyszerűen ha ranezek egy képére, mintha egy férfit látnék "elveszve" benne.


Itt van pl ez a kép :


[link]


Ha azt mondaná valaki erre a képre, hogy nézd ez egy transznemű férfi, simán elhinnem.


Csak azt nem értem, akin ennyi plasztika van már, hogy nem veszi észre, hogy mennyire természetellenesen néz ki?! Vagy már ennyire el van ferdulve ezeknek az embereknek a képe magukról?



2020. júl. 22. 23:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Szép, de tényleg férfias. Talán az állkapocs miatt
2020. júl. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

Valóban karakteres az arca, de szerintem szemrevaló.

A többi tulajdonságát inkább ne forszírozzuk!

2020. júl. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
90%
Hát, talán egy kicsit.
2020. júl. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Ezen a foton annyira nem, de en is ezt szoktam gondolni altalaban, mikor meglatom.
2020. júl. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%
Nekem túlságosan maszkulin, gonosz tekintetű arca van amolyan "Balkános" . Nincs semmi báj az arcan, se kedvesség. Nem csunya, nem szép hanem inkabb figyelemfelkelto és erdekes. Osszehasonlitva pl Dukai Reginaval, Iszak Esztivel, Marton Adriennel azért ég és föld... nekik anygali arcuk van, viszont Vivienre ez nem mondható.
2020. júl. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Bish Bharbie szokott eszembe jutni, mikor meglátom. Mint két tojás.
2020. aug. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az oldalrol készített profilkepein olyan mint egy gorilla az arca. Nézzétek meg nemrég töltött fel egy képet ahol a gyerekeivel libikokazik. Hát szakadtam rajta. A sok retusálástol es plasztikatol olyan mint egy gorilla arcmasa. :D
2020. aug. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én ilyenkor mindig azon gondolkodom el, hogy az ilyen ember ennyire nem látja a tükörben, hogy ilyen az arca? Mindenki más körülötte látja.. Hogy nem veszi észre..
2020. aug. 11. 15:08
 9/11 anonim ***** válasza:
91%
Az ilyen ember pszichésen is torz, ami a plasztikai műtétek által a külsején is kirajzolódik. Ugyanolyan mentális betegség, mint az anorexia és a bulímia, ellenben nem kezeltetik, mivel még biznisz is van benne. Vivien az értelmi képességeit tekintve (a megnyilvánulásai alapján) is valahol egy alkoholista kamionsofőr szintjén mozog, de elég ránézni, mit tett magával, illetve hogy számára mi is az ideális női test; két irreálisan ízléstelen gumilabda egy oszloptesten, ferdére műtött virsli száj, platinaszőke póthaj, romásra szolizott bőr... Valahol sajnálandó minden nő, aki még pénzt is képes kiadni érte, hogy így elcsúfítsák -ráadásul piszkosul drágán. Az ilyen Krasznai Zsolt-féle plasztikai sebészek pedig nem tudom, milyen beteges vágyaikat és hajlamaikat élik ki a páciensein, hogy ilyen zs-kategóriás felnőtt filmes szajhát operálnak belőlük. Szerintem ez már bőven a bűnözés kategória...
2020. aug. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
97%
Volt "szerencsém" Balatonfüreden látni a Silverline Hotelben. 5 fős társaságunk volt és rajta röhögtünk végig. Egyik srác kikereste az insta profilját a telefonján, vártuk mindig hogy milyen friss képet posztol épp aznap és osszehasonlitottuk az eredeti, élő kinezetevel... Hát eletemben ennyi jót nem nevettem...
2020. aug. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!