Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok, van köztetek olyan,...

Lányok, van köztetek olyan, aki segítene egy transz lánynak sminkelni?

Figyelt kérdés
Mostanában kezdem elfogadni magam és engedni érvényesülni a bennem élő nőt, ruhákat nézegetni, próbálgatni és elengedni magam, nem elrejteni a nőies viselkedésformáim. Viszont egy dolgot nem szeretek és ez a sminkelés. Ha megnézek egy makeup tutorial videót, azt kérdezem magamtól, hogy én tényleg magamra akarom-e kenni ezt a sok vackot. Azt sem tudom, hogy mi mire való. Úgy érzem magam, mint egy 14 éves lány, akinek a barátnői már sminkelik magukat, ezért ő is úgy érzi, hogy kellene és nem tudja, hogy mit csináljon. A helyzetet nehezíti, hogy férfias arcom van, smink nélkül eléggé egyértelmű a helyzet, ezzel nyilván kellene kezdeni valamit. Van egy transznemű barátnőm, aki segít nekem, amiben csak tud, viszont ő imád sminkelni és amikor nekem magyaráz és elmond vagy nyolcfajta dolgot, hogy mit kellene vennem és melyiket melyik boltból, úgy érzem magam, mint az említett videók láttán. Szerintem már unja a nyavalygásaimat hallgatni, hogy én ezt nem akarom. Szerintetek mit csináljak? Van, aki tudna segíteni?

2018. nov. 16. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

Mégis milyen segítséget vársz?

Döntsd el mit akarsz; ha nem akarsz sminkelni akkor ne sminkelj, ha meg akarsz, akkor sminkelj. Nem fogj tudni neked senki valami biztos tippet mondani arra, hogy hogy szeresd meg a sminkelést, hanem olyan ez, mint az élet ezer más dolga: le kell ülni, és csinálni kell.

2018. nov. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én se tudom... talán csak egy kis bátorításra van szükségem. Még elég bizonytalan vagyok abban, hogy tulajdonképpen mit is akarok, de ez közel 30 férfiként leélt év után talán nem is csoda...
2018. nov. 16. 16:21
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Ha gondolod segítek. Egyesek szerint 16 éves lânyhoz képest nagyon jó vagyok. Ha szeretnél dobj egy üzit*-*
2018. nov. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon szívesen segítek, imádok sminkelni, lassan több sminkcuccom van mint ruhám, a barátnőim imádják ha kisminkelem őket, tanítgattam is őket erre-arra, szóval ha gondolod üzenetben megtalálsz :)
2018. nov. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
olyat próbálj keresni, aki nem olyanra sminkkel, hogy csak még egyértelműbb legyen az erős sminktől, hogy férfias arcod van, nagyon sokszor látom azt, hogy csak egyértelmüsítik a férfias vonásokat avval hogy sminkkel próbálják kompenzálni
2019. jan. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
ha nőies akarsz lenni, nem muszáj sminkelni magad. nem a sminktől leszel nő. a legtöbb transz, aki sminkeli magát prostituáltakra hasonlít és nem a nőkre.
2019. jan. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!