Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Miért ilyenek az emberek,mi...

Miért ilyenek az emberek,mi bajuk van?

Figyelt kérdés

Feltenném a kérdést,hogy miért van az,hogy egyes emberek akik a természetesség hívei és ellenzik a plasztikát vagy minden már szépészeti beavatkozást ők miért mocskolódnak egy olyan emberrel aki átesett valamilyen beavatkozádon,persze tisztelet a kivételnek.

Ha valaki azt mondta nem nekem nem tetszik nem csináltatnék magamon semmit az rendben van de miert kell a másikat lebeszélni vagyis megpróbálni.(Ne csináld,igy is jó vagy,stb)

Na meg vannak a mocskolódók akik direkt is beléd kötnem ha valami nem tetszik amit te megcsináltattál magadon.

Vagy ha szépnek is találja akkor is mocskolódik.

Mi készteti ezeket az embereket?

Én megértem ha ő nem híve ennek de attól még nem kell jelzőkkel illetni.

Irigység lehet a hátérben?Vagy az illetőnek egyszerűen csak olyan ennyire undorító természete van?Gonoszság?



2020. júl. 23. 09:05
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
Vagy egyszerűen irigyek és gyávák vaaagy azért irigyek mert nekik nincs ilyenre pénzük. :D
2020. júl. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Valóban mindenkinek a maga dolga. Én csak akkor szoktam ellene szólni ha kikérik a véleményem. De ha az adott személy szebbnek látja magát, akkor csinálja. Valószínűleg van olyan is aki pont a csináltatott dolgokat szereti.
2020. júl. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki megkérdezi valamiről a véleményem, az őszinte véleményt fog kapni, nem finomkodok senkivel. Mondjuk szerintem plasztikáztatni is lehet ízlésesen. Konkrét rákérdezés nélkül nem állok neki csak úgy fikázni valakit, soha nem próbálnám lebeszélni róla, felnőtt ember, el tudja dönteni, mit akar kezdeni a testével. De azért ha valaki véleményt kér, akkor ne csodálkozzon, ha az nem mindig önigazolás lesz.

Nyilván van egy csomó ember, aki szerint csak úgy helyes élni, ahogy ő gondolja, vagy aki szereti másokra kivetíteni a frusztrációját, de ezekkel szimplán csak nem érdemes foglalkozni. Mindenkit szidnak valamiért, van, akiknek soha semmi nem jó, de ezek főjenek csak a saját agyvizükben :)

2020. júl. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,ment a zöld pipa.
2020. júl. 23. 14:29
 5/8 anonim ***** válasza:
51%

[link]


A masokat leszoko piszkalodo emberek az elmebetegseg egy formajaban azenvednek. Magaval van problemaja es masra kivetiti.

2020. júl. 24. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
People suck. 🤷🏻‍♀️
2020. júl. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a hiúság meg a túlzott média befolyás miatt.

Szvsz a plasztika annak éri meg, aki súlyos baleseti sérüléseket szenvedett és, így "visszakaphatja" a sérült részét. Ez azért jobb indok, mint az, hogy nem tetszik az alakom vagy az orrom.

A plasztikáról mindig Dove Cameron jut eszembe. Hihetetlen mennyire gyönyörűen dolgozott a sebésze. Konkrétan egy tökéletes arcot teremtett meg. Nem semmi, milyen ügyes kézügyességű sebészek vannak. Neki pl. a színészkedéshez kellett egy csinosabb külső.

De amúgy vannak nagyon balul elsült műtétek is. Szóval van bőven rizikó. Nagy bátorság kell ehhez, önként egy műtétre bevonulni és még fizetni is ezért, ami lehet, hogy kész káosz lesz, ami örökre ott maradhat.

2020. júl. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A lebeszélni megpróbálást még a kockázat miatt valamilyen szinten megértem (adalékként megemlíteném a Botched cimű reality sorozatot, zseniális), de a mocskolódás valóban egy frusztrált személyre utal. Az utálkozik, aki nincs rendben önmagával. Nem azért, mert irigy lenne azokra, akik plasztikáztatnak, az ilyen emberek mindennel kapcsolatban utálkoznak, ha van rá alkalmuk. Nem szabad velük foglalkozni, én ilyenkor csak örülök, hogy nekem nem ilyen a felfogásom. Ő ingerli magát.
2020. júl. 26. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!