Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szilikon fenéken nagyon...

Szilikon fenéken nagyon érződik, hogy mű? Találkozott már valaki ilyennel? Akinek olyan van, az hol csináltatta?

Figyelt kérdés

2020. aug. 9. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
Azt mondjak a szilikon melleken sem érződik hogy mű…
2020. aug. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%

Latszodik,h mu. Na es?? Rengeteg nonek van. Nagyon szepek. Imadjak a ferfiak. Csinaltasd meg. Lasztikai sebeszhez menj. Hivd fel oket,h csinal-e feneket. Ezzel kb egy honapig nem tudsz sportolni. De kerdezd meg ezt is.


Van meg hidrofilling fenektoltes. Az szebben nez ki,de csak ot evig marad meg az anyag. Az hialuronsav szarmazek. Ez kb 20 perces beavatkozas. Toltes es mar mehetsz a dolgodra.



Ha van penzed es tetszik,csinaltasd meg!

N/36

2020. aug. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

"Imádják a férfiak " 😀😀


Micsoda nyomós érv

2020. aug. 10. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igazából magam miatt szeretném, nem a férfiak miatt.

Amúgy az a hidrofilling nem az, ami eltud folyni mindenfele a bőr alatt és megkeményedik, aztán úgy nézel ki vele, mintha valami csúf kinövésed, daganatod lenne? Mert ilyet nagyon nem szeretnék. Mi több nem szeretnék ilyen Kim K. típusú feneket sem, mert az már ízléstelen.

2020. aug. 10. 14:18
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

Kérlek ne csináltasd meg... :(

Ha nem tetszik, akkor eddzél rá és próbáld a maximumot kihozni belőle, ahelyett hogy veszélyes és mű dolgokat operáltatsz a testedbe...csak azért hogy "jobb" legyen a feneked.

2020. aug. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Lemondtam róla.

Igazából most is formás, csak kicsi és akkora nyomás van rajtunk nőkön már ez a nagysegg mánia miatt, hogy azt nem tudom elmondani. Inkább maradok kicsi formással, mint egy nagy gusztustalan izével, mert kitudja, nem is lesz olyan, mint szeretném, meg nem is biztonságos. Azért köszi a válaszokat :)

2020. aug. 14. 18:57
 7/8 anonim ***** válasza:
66%

Jó döntés 🙂

Egyébként én szívesen cserélnék veled, mindig kisebb feneket szerettem volna 😀

2020. aug. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Helyes!


Egyébként ez csak divat most. Majd elmúlik. Mindig is voltak és lesznek is olyanok, akik szerint a nagy fenék szép és olyanok is, akik kifejezetten a kicsit szeretik!

Te fogadd el amid van és hidd el, nagyon sok mindenkinek az jön be, amilyen neked van

2020. aug. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!