Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Van közületek olyan, aki...

Van közületek olyan, aki csináltatott kisajakplasztikát?

Figyelt kérdés
Konkrét tapasztalatok érdekelnének a műtétről, orvosról, fájdalomról, gyógytartamról.

2020. szept. 28. 13:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%
Tl nagyok a kisajkaid?
2020. szept. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
100%
Én mindenféle ilyen fórumokat keresetem neten, meg véleményeket olvastam, mikor ezen gondolkoztam.
2020. szept. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
22%
Nincs
2020. szept. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Azon már túl vagyok és nagyon vegyesek konkrét orvosról is a vélemények, így tanácstalan vagyok.
2020. szept. 28. 13:07
 5/23 anonim ***** válasza:
35%
Én inkább azon dolgoznék, hogy ilyen marhaság miatt ne akarjam megműttetni magam... A pasik csak akkor látják, amikor már ott a fejük a combjaid között, nem hiszem, hogy valaha lett volna olyan, aki akkor felállt és elment haza. :D
2020. szept. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Rosszul hiszed, történt velem már olyan, hogy a pasinak nem tetszett a lenti látvány ès otthagyott. A kérdésem viszont nem azért írtam ki, hogy látatlanban meggyőzzetek, hogy nem kell nekem ez a műtét, hanem, hogy akik már átestek rajta, azok megosszák velem a tapasztalataikat.
2020. szept. 28. 13:15
 7/23 anonim ***** válasza:
79%

6-12 hét a gyógyulási idő, fájni persze hogy fog (nem a műtét, hanem utána, de fájdalomcsillapítókkal jól kezelhető) mivel gazdagon telített érző idegsejtekkel.

Nem meggyőzni akarunk, de mielőtt ennyi pénzt belefeccelsz, mi lenne ha egy pszichológushoz elugranál? Nem, nem meggyőzni, csak hogy kicsit beszélgess vele saját magadról. Lehet ő is azt fogja mondani csináld, lehet nem, lehet mond 1-2 okos dolgot amitől jobban fogod érezni magad amúgy is a hétköznapokban.

2020. szept. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
A hétköznapokban is zavar, dörzsöli a farmernadrág. Nem csak esztétikailag ronda. Nincs szükségem pszichológusra, az énképem és önbizalmam is rendben van. A műtétet mindenképp meg fogom csináltatni, a kérdés csak az, hogy hol érdemes.
2020. szept. 28. 13:26
 9/23 anonim ***** válasza:
8%

Fennáll a veszély, hogy utána nem fogsz érezni semmit.

Én azért meggondolnám.

2020. szept. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
57%

#9

Ő nem olyan pasit keres akinek bejönnek a nagy, lógós kisajkak. Neki is ugyanolyan pasik tetszenek, mint másoknak. Tehát lehet pont te nem jönnél be neki.

2020. szept. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!